Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк штрих-кодів

Друк штрих-кодівПерсоналізація поліграфії може бути здійснена завдяки друку штрих кодів. На сьогоднішній день штрих-код - це доступний та поширений метод персоналізації. Друк штрих кодів в Києві як варіант персоналізації є дуже популярною і затребуваною. Штрих-код являє собою певну послідовність білих і чорних смуг, які формуються спеціальною програмою за певним принципом і зчитуються спеціальними сканерами.

Персоналізація поліграфії завдяки друку штрих-кодів надає можливість перетворювати звичайну поліграфію в ефективний маркетинговий інструмент високого рівня.

Часто, друк штрих коду здійснюється у вигляді білого прямокутника, якщо фон світлий, то його можна нанести прямо по фону.

Розмір та інші параметри, описується певними стандартами - обов'язкова умова, що він повинен стабільно бути зчитаним сканером на всьому тиражі.

Числова інтерпретація підписується під графічними лініями, або друк штрих кодів проводиться без цифр - "прихований".

Наша компанія має великий досвід і володіє технологіями, завдяки яким можна виконувати різні стандартні та нестандартні роботи по персоналізації, а саме штрихкодированию.

Навіщо потрібні штріхкоди?

Купуючи продукти, напевно, кожен бачив, як продавець на касі використовуючи штрих коду швидко зчитує інформацію про товар. Дану систему реєстрації практично будь-яких документів можливо організувати аналогічним способом. Договори, накладні, номери квитанцій, квитки та інші документи можна за кілька секунд знайти в базі прочитавши його сканером. Одним з елементів організації такого документообігу є виготовлення друкованої продукції з нанесеним на неї штрих кодом.

Застосування листівок чи флаєрів зі штрих-кодом в рекламній компанії дозволить збільшити ефективність та оптимізувати витрати на рекламу. Наприклад, просканувавши штрих-код при видачі флаєри зі штрихкодом і внісши його в базу, можна змінювати розмір знижки або накопичувати бонуси.

Відзначимо, що крім захисту від підробок, штрих-код сприяє і різкого збільшення продуктивності праці в Вашій компанії. Штрих-код значно економить робочий час, а, отже, скорочує витрати на ведення справ фінансової організації. Крім того, він захищає і від помилок «людського фактора», неминучих при великому документообіг.

Дуже часто простий нумерації недостатньо для того що б ідентифікувати клієнта, тому багато хто вдається до використання штрих кодів.