Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк поліграфії

Друк поліграфіїДрук поліграфії в Києві дуже популярна та головне доступна послуга, яку сьогодні може скористатися кожен. Практично будь-яка компанія не може обійтися без поліграфічної продукції, яка є ефективним маркетинговим інструментом.

Компанія "РВС-Принт" – це друкарня, яка займається виробництвом поліграфічної продукції вже не перший рік. Вся продукція виробляється на власному обладнанні. В процесі роботи ми використовуємо тільки якісні матеріали і останні технології. За найкоротші терміни ми здійснимо друк будь-яких тиражів за прийнятною для вас ціною, при цьому висока якість поліграфії гарантуємо завдяки висококваліфікованому персоналу.

Нам довіряють багато, так як за тривалий період роботи ми отримали постійних клієнтів, серед яких крупні компанії, великі підприємства, так і невеликі компанії і приватні особи.

 

Друк поліграфії в Києві затребуване вже не один десяток років, при цьому завжди є величезний попит. На сьогоднішній день існує велика кількість друкарень, однак ми не боїмося конкуренції, про це свідчать наші ціни і якість виробленої продукції.

Поліграфія в Києві недорого відрізняється широким асортиментом, найпопулярнішою продукцією є:

- візитки - невеликі вироби, які несуть рекламний характер;

- буклети - листові вироби, які складаються гармошкою. Використовуються в основному в рекламних цілях;

- брошури - неперіодичні видання, що мають невеликий об'єм та скріплені між собою листи. Практично завжди брошури мають тонку обкладинку;

- журнали - періодичні видання, які містять ілюстрації, фотографії та статті;

- а також листівки, каталоги, ділова поліграфія, календарі, блокноти та ін

Недорога друк поліграфії в Києві неодмінно знадобитися Вам при проведенні рекламних акцій, виставок, ділових зустрічей, а також для роздачі потенційним споживачам. Сьогодні якісні послуги поліграфії в Києві необхідні та доступні не тільки фірмам, але і приватним особам. Поліграфічна продукція затребувана практично в кожному бізнесі, а умови роботи з нашої друкарнею дуже вигідні.

Ідеально продуманий дизайн запрошень, листівок та іншої поліграфії є найважливішою складовою успішної рекламної акції, тому наші дизайнери із задоволенням втілять в життя всі Ваші ідеї і задумки, а також запропонують свої варіанти зовнішнього вигляду поліграфії.

Для того що б ваша фірмова поліграфія відрізнялася оригінальністю пропонуємо Вам цілий спектр після друкарських послуг, таких як: порізка, ламінація, фальцювання, перфорація, збірка на металеву та платсиковую пружини, термобіндер, тиснення, висічка, та ін. В результаті Ви отримаєте сучасну і стильну поліграфію, яка неодмінно створить про Вас приємне враження.