Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Офсетний друк

Офсетний друкОфсетний друк — найпоширеніший спосіб друку в сучасній поліграфії. Більшість друкованої продукції виготовляють саме цим способом. Офсетний друк відрізняється великою продуктивністю і якістю друку, відмінно справляється із завданням відтворення дрібних деталей та передачею півтонів.

Основні переваги друку офсетним способом:

1. Висока якість друку, з гарною передачею кольору та контрастності зображень

2. Можливість друку на різних сортах паперу, картону, самоклеючих матеріалах і вінілі

3. Висока швидкість друку

4. Економічність при виготовленні середніх і великих тиражів

5. Під час друку тиражу є можливість коригування колірної гами, без зміни макета, що дуже зручно, так як всі предпечатные роботи завжди трудомісткі

Завдяки офсетного друку ми здійснимо виготовлення наступної продукції: рекламна продукція, друк глянцевих журналів і повнокольорових газет, представницька продукція (буклети, брошури, каталоги, плакати і ін).

якщо Ви хочете, щоб Ваша поліграфія вигідно відрізнялася на ряду з конкурентами, тоді пропонуємо замовити офсетний друк в друкарні "РВС-Принт". Завдяки наявності власної бази сучасного поліграфічного обладнання (як офсетного так і цифрових) і висококваліфікованому персоналу, ви завжди можете розраховувати на прийнятні для вас ціни та найкоротші терміни виробництва.

При необхідності наші дизайнери розроблять макет поліграфічної продукції або ж ми здійснимо офсетний друк в Києві за Вашим макетом.