Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк на ручках: все що Вам потрібно знати

Друк на ручках: все що Вам потрібно знатиРучки з логотипом в Києві

У повсякденному житті будь-якої людини, але особливо, ділового, ручка є практично однією з найнеобхідніших речей. Наша компанія РВС-Принт зможе перетворити ручку не тільки в пишучий інструмент, але за допомогою нанесення друку на ручки, зробити її рекламним носієм, презентабельним подарунком. Співробітники компанії зможуть завдати друк на ручки найрізноманітніших моделей, металеві, пластикові, дерев'яні або еко-ручки. Дуже часто ручки з логотипом використовуються у вигляді бренду на ділових зустрічах, форумах, конференціях, в рекламних заходах. На ручки наноситься коротка інформація про Вашу організацію, логотип, назва сайту, слоган або просто номер телефону. Треба щоб ця печатка, нанесена на ручку, була тим містком нагадування про Вашу компанію, як ділового партнера, про цікавому заході, проведеним разом, або ж про приємну зустріч. Підібрати ручки замовник може у відповідності з практичною необхідністю, віддаючи перевагу певному стилю.

Способи нанесення друку на ручки

В залежності від матеріалу, з якого зроблена ручка, спосіб нанесення друку різний. Так на металеві ручки наша компанія робить гравіювання, яка робить ці ручки візуально привабливішим. Підкреслюючи стиль ділової людини, ручка з гравіюванням виглядає солідно, одночасно будучи сувеніром і як гарним подарунком. Адже класичний стиль ручки завжди буде актуальним, завжди буде модним. Та й сама ручка, як пишучий інструмент, дуже потрібна, як на роботі, так і вдома, для нотаток щоденних, так і спонтанно виникли. На пластикові і картонні ручки друк наноситься за допомогою спеціального еластичного тампона. Еластичний тампон наносити зображення печатки не лише на плоскі поверхні, але і на рельєфні. Цей метод друку отримав назву тамподрук.

Кольоровість нанесення друку

Для нанесення друку на пластикові або еко-ручки тампонным способом використовують, найчастіше, одну або дві фарби. Тут, насамперед, залежить від логотипу компанії, наявності корпоративних кольорів, але головне, від бажання замовника. Щоб зображення печатки на ручці було гармонійним, справило приємне враження, а головне, передавала важливу інформацію про компанії, її логотип, напрямок діяльності, контакти, не обов'язково використовувати багато фарб, хоча це теж можливо. Найчастіше надходять замовлення на друк з однією або двома тонами фарби. Рідше замовляють друк на ручки з трьома і чотирма фарбами, виглядають вони дуже яскраво. Звичайно, це не зовсім доречно для суворого корпоративного стилю, але для громадських культурних організацій, центрів творчості, розважальних центрів, для креативних фірм барвистий стиль і багатобарвний логотип більше підходить. В принципі тут правила не існує, будь-який замовник вибирає свій стиль, який би доніс інформацію про його діяльність грамотно і доступно, щоб його потенційні клієнти, партнери і колеги позитивно і правильно сприйняли цю інформацію. Є кілька варіантів нанесення друку на ручку.

Перш за все, зображення наноситься на корпус ручки, але якщо є можливість, то його і наносять на поверхню кліпу. Одним з варіантів нанесення зображення є те, що на корпус ручки наноситься напис, а на її кліп міститься логотип компанії або сайт. Дуже часто клієнти разом з ручками в нашій компанії замовляють блокноти, паперові та поліетиленові пакети, сувенірну продукцію, візитки. Наша адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5.

Наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9.

Наші телефони: +38 (044) 454-12-12. Мобільний: +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.

Наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.