Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Самокопіювальні бланки

Самокопіювальні бланкиКомпанія РВС-Принт на ринку поліграфії Києва вже багато років. За цей час допомогли багатьом підприємствам і підприємцям створити свій індивідуальний імідж, свій бренд компанії. Все це досягнуто завдяки фірмовим бланків, на яких видрукуваний логотип організації, її реквізити, інші показники, що вказують на індивідуальність даного підприємства. Фірмові бланки дозволяють підкреслити шанобливе ставлення до партнерів, до своїх клієнтів.

Фахівці нашої друкарні в цій невеликій статті познайомлять своїх потенційних клієнтів самокопіюються бланками. У перші такі бланки з'явилися в США в 1954 році, і з тих пір зручність і практичність цієї технології ні в кого не викликає сумніву. Затребуваність самокопіювальних бланків сьогодні можна бачити скрізь, в кафе або ресторані, це бланк замовлення, який оформляє офіціант. В даний час повсюдно використовуються самокопиры, їх виготовлення для багатьох організацій стало обов'язковим. Такі бланки як, договори, рахунки, накладні, квитанції, поліси страхування, повідомлення та інші документи вимагають виписки у кілька примірників.

самокопіювальні бланки дозволяють моментально їх оформляти, економлячи час, як власних співробітників, так і клієнтів, адже все що пишеться на першому примірнику, одразу ж копіюється і на інших. Нанести зображення на перший лист можна олівцем, звичайною ручкою або матричним принтером і тоді відбиток чорного кольору з'явиться одночасно на всіх нижніх листах.

Від 2 до 5 аркушів може складатися пакет самокопіювальних бланків, це гарантовано кількість аркушів, на яких можна прочитати рукописний текст. До 6 листів можна збільшити бланк, якщо текст буде друкуватися на матричному принтері. Віддрукувавши самокопіювальні бланки, можна позбавити себе від зайвих клопотів з ксерокопіюванням, з копіювальним папером і переписуванням. Дуже цікава сама технологія виготовлення паперу для самокопіювання.

Шар мікрокапсул, який наноситься на поверхню листа, під тиском розривається, чорнило потрапляють на папір. При цьому, різні сторони аркуша покриті микрокапсулами з різними речовинами, які розриваючись і змішуючись, забарвлюються в чорний колір.

Для самокопіювальних бланків існує три типи паперу, це CF - покриті капсулами з лицьового боку, CB - із зворотного боку і CFB – з обох сторін. Блоки склеєних аркушів легко відокремлюються один від іншого, так як клеєм схоплюються тільки сторони аркуша, вкриті микрокапсулами.

Наша друкарня використовує самокопирущуюся папір Giroform або Reacto, щільність якої складає, верхнього шару — 56 г/м2, нижнього шару — 57 г/м2, а середнього шару — 53 г/м2. Колір паперу різний, білий, блакитний, рожевий, зелений, жовтий. Іноді в якості верхнього шару використовується більш щільний папір 80 г/м2, а в якості нижнього шару - 130 або 170 г/м2.

самокопіювальні бланки Виготовляються на нашій поліграфії тільки методом офсетного друку. Тільки така друк дає можливість ідеально поєднувати зображення на першому і наступних аркушах. На сьогодні існують більш дешеві методи друку самокопирки на різографі, але якість самокопіювальних бланків буде низька. Тут часто буває так, що текст, вписаний в одну графу на верхньому шарі, може потрапити зовсім не в ту графу на наступному шарі. Тому документ, виписаний на такому бланку, що самокопіюється, треба буде переписувати по кілька разів. Замовляйте самокопіювальні бланки, телефонуйте:

Наша адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5. Наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9. Наші телефони: +38 (044) 454-12-12. Мобільний: +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20. Наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.