Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Оперативна поліграфія

Оперативна поліграфіяЯк відомо, успіх практично будь-якого бізнесу залежить від оперативної діяльності всіх напрямків компанії, а також ефективності реклами. У сучасних умовах бізнесу, що б не піти на дно потрібно дуже швидко приймати рішення і їх реалізовувати, випереджаючи своїх конкурентів. На допомогу приходить поліграфія.

Друкарня в сучасному розумінні - це компанія по виготовленню як однокрасочной продукції (бланків, листівок), так і повнокольорової продукції (проспекти, журнали). Всі поліграфічні вироби виготовляються компанією "РВС - Принт" високої якості в короткі терміни.

У тому випадку, якщо Вам потрібно виготовити в короткі терміни будь-які тиражі друкованої продукції, тоді Вам як не можна до речі знадобиться оперативна поліграфія. Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, тому намагаємося виготовити Ваше замовлення в найкоротші терміни.

На сьогоднішній день одним з популярних методів оперативної поліграфії є цифровий друк. Дана технологія передбачає отримання відбитків з застосуванням змінної друкарської форми. Друк невеликих тиражів методом цифрового друку досить таки вигідно і рентабельно, з-за економії на додрукарських операціях, які коштують чимало.

Цифровий друк надає можливість виробляти невеликі тиражі поліграфічної продукції і надавати замовникам величезний асортимент друкованих послуг з виробництва того чи іншого виду поліграфічної продукції. Дуже часто ми вдаємося до методу оперативного друку.

В арсеналі компанії "РОС -ПРинт" є сучасне обладнання для лазерної цифрового друку. Оперативна поліграфія виготовляється на обладнанні, яке не вимагає додаткових підготовчих операцій, що і є великою перевагою. Ви нам надаєте файл, після чого отримуєте поліграфічну продукцію високої якості, таку як: інформаційні і рекламні буклети, презентації і буклети, наклейки оракал, листівки, візитки, стікери, флаєра, корпоративні бланки та конверти, дипломи, сертифікати, каталоги, календарі різноманітні.

Компанія "РВС - Прінт" також надає такі послуги, як: брошуровка, ламінація та ін. Наша друкарня надає повний спектр послуг, з виготовлення друкованої поліграфії високої якості в короткі терміни, повний цикл якої включає в себе:

- додрукарська підготовка - на даному етапі створюється дизайн - макетів. Ви можете надати Ваш власний макет виробу.

- нанесення повнокольорового зображення на диски, друк поліграфічної продукції;

- після друкарська обробка;

- ламінування, брошурування, фальцювання.

найвідповідальнішим етапом оперативної поліграфії є печатка. Існує кілька методів: цифровий, офсетний і трафаретний, широкоформатний друк. Яким саме методом буде здійснюватися друк безпосередньо залежить від можливостей обладнання, а також від особливостей кінцевого продукту друку, тиражу та ін

Для того що б на фініші отримати якісний друк потрібно врахувати всі нюанси, що можуть зробити лише професіонали своєї справи, які відмінно розбираються в можливостях обладнання, матеріали для друку, різноманітності фарб.

Компанія "РВС - Принт" при роботі керується такими принципами: якісний друк, оперативність виготовлення, широкий асортимент поліграфічних виробів.

нами Зв'язатися Ви зможете по телефону: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20. Наша адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5.

Наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9.

Наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.