Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк на оракалі київ

Друк на оракалі київНа сьогоднішній день друк на оракалі Київ є затребуваною послугою, яка дозволить ефектно розрекламувати Вашу компанію. Широкоформатний друк на плівці оракал - досить таки затребувана технологія, яка застосовується в компанії "РОС - Принт" для створення різноманітної рекламно - інформаційної продукції.

Наші фахівці розуміють значення такої рекламної продукції як друк на оракалі, тому ми з повною відповідальністю підходимо до замовлень, серед яких можуть бути: вивіски, плакати, покажчики, таблички та ін

Друк на плівці оракал Київ ідеально підходить для зовнішньої реклами. Напевно, кожен звертав увагу на таку барвисту, яскраву і привабливу рекламу, яка спрацьовує на 100%. Дана плівка, як інформаційний носій прослужить протягом тривалого часу і буде ефективно працювати на Вас.

Якісний друк на плівці оракал Київ

Сьогодні плівка оракал вважається найпоширенішою вінілової самоклеющейся плівкою. Даний матеріал ідеально підходить для застосування не тільки зовні, але і всередині будь-якого приміщення. Основним напрямком застосування оракала є виготовлення барвистих рекламних вивісок високої якості. Плівка оракал так само ідеально підходить для декорування прозорих поверхонь і оформлення інтер'єрів.

Компанія "РВС-Принт" пропонує Вам друк на оракалі в Києві за вигідними цінами. Наші фахівці із задоволенням виготовлять для Вас якісну продукцію в будь-якій кількості і будь-якого формату.

На першому етапі ми повинні ознайомитися з Вашим макетом майбутнього виробу. Якщо у Вас його немає, тоді наші дизайнери із задоволенням створять для Вас.

Сьогодні в різних куточках світу від великих брендових магазинів про маленьких кіосків застосовується друк на самоклеючій плівці Оракал. Даний матеріал являє собою плівку, верхній шар якої призначається для нанесення чорнила або ж спочатку може бути кольоровою основою, нижній шар - це паперова підкладка, яка охороняє плівку від злипання.

Фізичні властивості оракала

Для друку на оракалі у більшості випадків використовують серію плівок №640 (прозора або біла). Плоттерну порізку здійснюють з плівкою на кольоровій основі. Виготовляється плівка Оракал в Німеччині.

Поверхня плівки оракал може бути глянсовою або матовою. До того ж можете не боятися, що фарби на оракалі швидко втратять свою яскравість, так як друк на плівці стійка до сонячних променів і воді і має термостійкість від -40 до +80 градусів. Для найбільшої міцності деякі просять заламінувати друк на оракалі Київ.

Спосіб виготовлення

В процесі друку на плівці оракал наноситься повнокольорове зображення різними методами, вибір якого суттєво впливає на якість і вартість.

Нанесення чорнила може здійснюватися широкоформатного печаткою або цифровою печаткою. Кожен із способів має свої особливості. Приміром, якщо Вам потрібні невеликі за розміром наклейки для інтер'єру, тоді в даному випадку краще використовувати цифровий друк. У тому разі, якщо мова йде про зовнішньому застосуванні вироби, тоді варто скористатися широкоформатного печаткою. При даній друку фахівці застосовують сольвентні чорнила, так як вони найбільш стійкі до впливу різних температур і погодних умов.

Застосування плівки Оракал

Друк на оракалі Київ можна зустріти буквально на кожному кроці, це можуть бути звичайні наклейки, стікери, брендування авто, зовнішня реклама. Завдяки друк на оракалі можна робити різні стенди, таблички, вивіски, оформляти вітрини.

останнім часом дуже популярним стало застосування друк на оракалі для виставкових виносних конструкцій.

Компанія "РВС - Принт" при роботі керується такими принципами: якісний друк, оперативність виготовлення, широкий асортимент поліграфічних виробів.

нами Зв'язатися Ви зможете по телефону: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20. Наша адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5.

Наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9.

Наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..