Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Весільна поліграфія в Києві

Весільна поліграфія в КиєвіОрганізація весільного торжества в честь одруження є дуже важливим моментом для молодят. Наречена і наречений ретельно підходять до події, при цьому намагаючись приділити увагу всіх дрібниць, атрибутів і аксесуарам.

Практично в кожному магазині або салоні Вам запропонують весільні листівки, запрошення і розсадочні картки для Ваших гостей. Але якщо Ви хочете бути оригінальними і відрізнятися, тоді на допомогу Вам прийде компанія "РВС - Принт", яка займеться виготовленням весільної поліграфії. У тому випадку, якщо у Вас немає конкретних ідей, але Ви точно знаєте, що не хочете використовувати стандартні формати і шаблони - наші дизайнери знайдуть для Вас ідеальне рішення.

Вам хочеться розповісти всім про свою любов і поділитися своїм щастям? Тоді самий цікавий спосіб це зробити - надіслати весільні запрошення. За довго до весільного торжества, одержувачі незвичайного запрошення неодмінно поринути в казкову атмосферу і відчують настрій майбутньої події.

Саме тому дуже важливо, що б весільне запрошення стилістично збігалася з головною весільною тематикою, що б воно було оригінальним і неповторним, що б його хотілося зберегти і після заходу на пам'ять.

Весільна поліграфія Київ

Компанія "РВС - Принт" вже має досвід виготовлення весільної поліграфії. На основі Вашого макета або побажань ми виготовимо всі необхідні поліграфічні деталі, які будуть ідеальними складовими всього свята.

Оригінальні весільні запрошення, візитки, листівки, постери та багато іншого Ви зможете замовити у нас за доступною ціною. Ми виготовляємо поліграфію на сучасному обладнанні, використовуючи при цьому тільки якісні матеріали. В результаті ми отримуємо якісний продукт, який буде радувати "око" на протязі тривалого часу.

Великою популярністю сьогодні користується альбом для побажань молодятам. Це можна сказати аксесуар номер один на весільному торжестві, особливо пишною і масової. Оригінально оформлений він дозволяє всім гостям передати найтепліші побажання, слова і напуття молодим в довільній формі від серця.

Книги побажань іноді виготовляються вручну, а точніше обкладинка може прикрашатися різними аксесуарами і написами. Привабливий і солідний альбом для молодят стане відмінним подарунком, який викличе пізніше приємні спогади про весільному торжестві.

Ще одним дуже важливим весільним атрибутом є скринька для грошових подарунків, оригінально оформлений він неодмінно порадує як дарувальника, так і звичайно ж одержувачів.

Весільна поліграфія доведеться як не можна до речі і в тому випадку, якщо Ви хочете прикрасити зал прикольними плакатами, з різноманітними зображеннями, написами, цитатами. Це можуть бути також плакати для конкурсів, викупу нареченої, жартівливі номери на авто, етикетки на пляшки і звичайно ж сувеніри для гостей, які вони з трепетом будуть зберігати і згадувати про вашу подію.

Почесні жартівливі дипломи і грамоти для молодят і гостей - все це можливо зробити за оригінальною задумкою з цікавими елементами. Наприклад, незвичайною ідеєю стане видання цієї весільної газети накладом у десять примірників, яка дозволить по - ближче познайомитися з історією знайомства і цікавими подіями у житті молодят.

Листівки і фотоплакаты, присвяченим головним героям урочистості так само не залишаться без уваги. Підвівши підсумок вищесказаного. - Яку поліграфічну продукцію Ви не вибрали, можете бути впевнені на всі сто відсотків, що вона додасть оригінальності заходу і подарує лише позитивні емоції всім присутнім. Тому використовувати весільну поліграфію - звичайно ж так!

Як же зорієнтуватися у великому розмаїтті пропозицій і вибрати саме ті елементи і атрибути, які зададуть стиль і тон урочистості? Не переживайте ми підтримаємо будь-які Ваші задуми і допоможемо виготовити якісну і цікаву поліграфію для Вашого весілля.