Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Офсетний друк — вибір № 1

Офсетний друкНа сьогоднішній день офсетний друк в поліграфії користується величезним успіхом. Даний вид друку активно використовується для виготовлення великих тиражів поліграфічної продукції. Друк каталогів, буклетів, листівок, журналів та іншої друкованої продукції, яка випускається у великих тиражах виробляють виключно офсетним способом. Даний вид друку являє собою досить таки складний багатоплановий процес, який вимагає виконання певних операцій з додрукарської підготовки.

При цьому, витрати на додрукарську підготовку виправдовуються високою якістю поліграфічної продукції. Процес офсетної печатки складається з наступних етапів:

розробка макету;

виробництво друкарських форм;

налагодження устаткування;

друк продукції.

 

Перед тим, як запустити продукцію в друк розробляється електронний макет, після чого він виводитися в фотоформ, яку засвічують і під яку здійснюється налагодження спеціального обладнання.

При офсетного друку зображення продукції (наприклад, листівки) переноситися на певну металеву пластину, після чого і сам паперовий матеріал за допомогою спеціального офсетного циліндра.

Основні переваги офсетного друку

1. Висока якість виготовленої друкованої продукції

Завдяки даному виду друку, можливо отримати найякіснішу повноколірний продукцію. Офсетний друк дозволяє ідеально відтворювати дрібні деталі, передає всю насиченість і яскравість кольорів, півтони і чіткість зображення.

2. Висока швидкість виготовлення

Завдяки офсетного друку, Ви зможете замовити великі тиражі друкованих матеріалів, які ми виготовимо в найкоротші терміни.

3. Економічна вигода

Офсет вважається найбільш вигідним при замовленні великого тиражу продукції, тобто при збільшенні тиражу вартість значно зменшується.

4. Широка палітра фарб і великий асортимент друкованих основ

При офсетного друку в основному застосовується стандартна палітра СМУК і додаткова палітра - PANTON. За запитом замовника можливе також здійснити друк поліграфічної продукції металізованими фарбами і використовувати лак. В якості основи можуть служити не тільки паперові матеріалу, але і різні синтетичні, на яких якість зображення, чіткість друку і насиченість кольору не змінюється.

Отже, варто виділити, що офсетний друк дозволяє найбільш швидко і економічно вигідно здійснити друк великих тиражів продукції. При цьому, чим більше замовлення - тим дешевше. Весь цей процес пояснюється особливостями типографічного процесу. Виготовлення проміжної форми можливо вимагатиме додаткової оплати. Але такий елемент дозволить Вам без повторної настройки отримати до одного мільйона копій високої якості. При складанні вартості всього тиражу друкованої продукції при даному виді друку ми рівномірно розподілимо ціни форми, паперу та фарби на кожен примірник.

Друк поліграфічної продукції здійснюється на високій швидкості, яка дозволить отримати більше десяти тисяч сторінок. При офсетного друку продукція виходить дуже чітка і яскрава, що дозволяє застосовувати офсетний друк навіть на негладких поверхнях.