Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Фірмові блокноти з логотипом

Фірмові блокноти з логотипомДрукарня РВС-Принт у своєму арсеналі послуг поліграфії має і виготовлення красивих, високоякісних блокнотів. На нашому підприємстві, яке знаходиться в Києві, можна замовити будь оформлення фірмової поліграфії, а також розробити індивідуальний ексклюзивний варіант. Можна оформити замовлення на будь-яку форму блокнота, вибрати оптимальні розміри і вид кріплення аркушів. За бажанням клієнта сторінки фірмового блокнота можуть бути як білосніжними, так і кольоровими, з незвичайним фоновим малюнком або з елементами корпоративної символіки, в клітинку або в лінійку. Наше сучасне обладнання дає можливість віддрукувати блокноти в найкоротші терміни будь-якого формату та тиражу.

Віддрукувавши стильні блокноти з логотипом компанії, в оригінальному фірмовому стилі Ви будете мати дуже ефективну рекламу. Обкладинка такого блокнота може бути оформлена не тільки корпоративною символікою, але і прикрашена барвистими зображеннями або фотографіями, які Вам підходять. Фірмовий блокнот повинен мати яскравий дизайн.

Щоб корпоративні блокноти були виконані в індивідуальному стилі і відрізнялися ефектним оформленням, наші дизайнери допоможуть в їх розробці. Вони зроблять діловий блокнот чудовим рекламним носієм, а не тільки зручним офісним інструментом. За бажанням клієнта наша поліграфія може віддрукувати блокноти з логотипом на обкладинці або ж на кожній сторінці цих блокнотів, сторінки блокнота можуть бути білими або кольоровими.

Цікавим дизайнерським рішенням є фоновий малюнок на аркуші блокнота. Необхідно звернути увагу, замовляючи блокноти з нанесенням логотипу, на можливість післядрукарської обробки. Друкарня РВС-Принт на своєму сучасному обладнанні зможе зробити вашу фірмову поліграфію неповторною.

Ми можемо виготовити:

- офісні блокноти з тисненням;

- блокноти з вирубкою;

-блокноти з фольгомированием, ламінацією та іншими цікавими дизайнерськими ефектами.

В нашій друкарні можна зробити замовлення на виготовлення блокнотів A5 з фотографією або логотипом, як стандартної форми, так і незвичайною.

Якщо якість незмінна, то кріплення – будь.

Встановлене в нашій друкарні сучасне обладнання дозволяє нам не тільки якісно та швидко надрукувати блокноти, але і запропонувати на вибір замовника великий вибір видів кріплення листів. Тут можна вибрати той варіант кріплення, який здасться найбільш зручним. Це блокнот на пружинці, на спіралі або на кільцях, зошити з відривними листами або на скріпці. Незалежно від обраного типу кріплення, формату видань та тиражу наші фахівці гарантують відмінне виконання Вашої фірмової поліграфії. Найчастіше блокноти на пружині виготовляються для виїзних заходів, а також це хороший вибір для участі в нарадах.

У таких блокнотах дуже зручно швидко записати великі обсяги інформації. При створенні промо-блокнотів для учасників семінарів, фестивалів, рекламних кампаній найчастіше використовується саме такий вид кріплення. Оптимальним варіантом для повсякденних офісних потреб є паперовий блокнот на скріпці. Блокноти з відривними аркушами для запису, найчастіше використовуються там, де є необхідність передавати в письмовому вигляді важливу інформацію колегам, діловим партнерам або клієнтам.

Друкарня РВС-Принт поєднує в собі бездоганну якість, ефектний дизайн і доступні ціни на сучасну поліграфію. Оформляйте замовлення на виготовлення фірмових блокнотів з Вашим логотипом. Наша адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5. Наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9. Наші телефони: +38 (044) 454-12-12. Мобільний: +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.

Наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.