Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк на оракалі

Друк на оракалінайкращим способом реклами і підтримки іміджевих характеристик компанії є друк на плівці. Друк на оракалі дозволяє покупцеві запам'ятати саме Вашу продукцію і при наступному поході в магазин точно не переплутати з іншими товарами.

На сьогоднішній день друк на оракалі вважається найпоширенішою технологією, яка застосовується і в компанії "РОС - Принт" для створення широкого вибору рекламно - інформаційних матеріалів. Друк на оракалі дуже затребувана послуга, так як серед великої конкуренції, кожна компанія намагається виділитися і бути більш привабливою для потенційного споживача. Для такої печатки підходять практично вся поліграфічна продукція, однак найбільш поширеною можна вважати: таблички, плакати, вивіски, панелі, покажчики та ін

Зазначимо, що друк на плівці є ідеальним варіантом для зовнішньої реклами. Такий інформаційний рекламний носій прослужить дуже довго і буде віддане і ефектно працювати для Вашої компанії.

Друк на оракалі Київ є одним з різновидів широкоформатного друку. Вінілова плівка ідеальна для виробництва різноманітних рекламних зображень, які призначені для подальшої накатки на гладкі жорсткі поверхні. На сьогоднішній день, можна сміливо сказати, що широкоформатний друк на оракалі - це найефективніший варіант подання рекламного повідомлення.

Популярність даного типу друку пов'язана з масштабною сферою її використання: обклеювання автотранспорту, оформлення вітрин, місць продажу, виготовлення табличок, вивісок, штендеров, інтерьерний друк та інше. Крім цього вартість друку на оракалі доступна. У підсумку Ви отримуєте якісну широкоформатну рекламу на плівці за невисокою ціною, яка з часом не втрачає своєї яскравості і легко монтується.

Величезне значення має також масовий охоплення аудиторії, так як реклама переслідує на кожному кроці. Термін експлуатації оракала досягає одного року, а це дуже зручно і вигідно для проведення тривалої рекламної компанії.

Яскрава, красива, привертає увагу широкоформатний реклама за доступною ціною - що може бути ще краще? Для того, що б виготовити таку рекламу в Києві пропонуємо скористатися послугами поліграфічної продукції "РВС-Принт". Ми пропонуємо Вам цілий спектр послуг, пов'язаних з розробкою і виготовленням друкованої продукції на плівці та виготовленням поліграфічної продукції.

У нашій компанії працюють професіонали своєї справи. Ми з задоволенням розробимо дизайн Вашої майбутньої реклами або ж здійснимо друк на основі Вашого макета. В процесі друку на оракалі ми використовуємо якісні матеріали, сучасне устаткування.

Для того, що б зв'язатися з нами пропонуємо Вам вибрати найзручніший спосіб:

— наші телефони: +38 (044) 454-12-12; +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.

— наш адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5.

— наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9.

— наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Друк на оракалі в Києві дуже популярне явище, варто тільки вийти на вулицю і в очі відразу кидаються плоди нашої роботи. Яскраві обклеєні транспортні засоби, вітрини магазинів і багато іншого. Погодьтеся, це привертає увагу? А найкращі й цікаві вивіски звичайно запам'ятовуються.

Якщо Ви хочете за короткий термін привернути увагу великої кількості потенційних споживачів, тоді реклама на оракалі - це ідеальний варіант, який не зажадає величезних вкладень. Оформлення плівки Вам допоможуть продумати і розробити дизайнери нашої компанії.