Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк буклетів в Києві

Друк буклетів у КиєвіПропонуємо Вашій увазі один з найпопулярніших видів рекламної поліграфії — буклет. За словами фахівців, саме рекламний буклет може донести максимум інформації при невеликих витратах на його виготовлення.

Буклет являє собою неперіодичне видання рекламно — інформаційного змісту на кількох аркушах. Зазвичай їх близько чотирьох. Сьогодні буклети застосовують повсюдно, абсолютно не залежно від виду діяльності, адресної спрямованості, вартості рекламної компанії. Це і пояснює їх популярність: при невеликому форматі і досить компактному розмірі даний поліграфічний продукт дозволяє розміщувати на сторінках великий обсяг інформації, який максимально розкриє переваги Вашої компанії, її переваги і викличе довіру споживача.

В процесі друку буклетів застосовують офсетний спосіб друку, так як дана продукція ніколи не виходить малими тиражами. Для обробки використовують биговку, тиснення фольгою, ламінування.

Перед тим як друкувати рекламні буклети варто визначитися з розмірами і формами. Найпоширенішим вважається ліфлети, які являють собою листівку А4 з двома згинами. Наступні за своєю популярністю виступають буклети формату А5, а за ними формату А3.

Вибір формату готової продукції залежить від способу розповсюдження. Наприклад, при розсилці буклетів поштою дуже часто вдаються до формату А4. Це можна виправдати тим, що конверт з таким рекламним буклетом значно виділяється на ряду з іншою кореспонденцією, яка приходить компанії в надлишковій кількості. Для того, що б саме Ваш лист привернуло увагу, рекомендуємо розмістити яскраву печатку чи логотип.

Друк буклетів в Києві являє собою складний процес, який варто довірити тільки професіоналам. Компанія "РВС - Принт" виконає виготовлення буклетів в декількох кольорах або повній кольоровій гамі. Все залежить від побажання замовника. Якщо Ви вибрали нас — значить зробили правильний вибір. У цьому Ви зможете переконатися тоді, коли ми надрукуємо Ваше замовлення якісно і оперативно.

Компанія "РВС-Принт" займається виготовленням поліграфічної продукції вже не перший рік. Ми пропонуємо Вам цілий спектр послуг, пов'язаних з розробкою і виготовленням друкованої продукції і виготовленням поліграфічної продукції.

У більшості випадків ми виготовляємо буклети євроформату, які складаються з чотирьох або восьми сторінок. Якщо у Вас вже є власний макет поліграфічного виробу, в такому разі ми в мінімальні терміни виготовимо для Вас у потрібній кількості.

Якщо напередодні розпродажі, виставки або промо - акції Ви хочете швидко і масово поінформувати велику кількість людей, тоді без поліграфічної продукції Вам не обійтися. Завдяки роздачі буклетів Ви зможете значно підвищити кількість продажів і впізнаваність Вашого бренду.

На сьогоднішній день друк буклетів в Києві не є надскладним завданням, головне-це розробити оригінальний дизайн, що допоможе залучити нових клієнтів, це досить таки не просто. Тому довіряйте це професіоналам.

У нашій компанії працюють професіонали своєї справи. Ми з задоволенням розробимо дизайн Вашої майбутньої реклами або ж здійснимо друк на основі Вашого макета. В процесі друку буклетів ми використовуємо якісні матеріали, сучасне устаткування.

Для того, що б зв'язатися з нами пропонуємо Вам вибрати найзручніший спосіб:

— наші телефони: +38 (044) 454-12-12; +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.

— наш адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5.

— наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9.

— наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.