Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк каталогів в Києві

Друк каталогів в КиєвіКаталог продукції - це так би мовити візитна картка компанії. Якісно виготовлений рекламний каталог являє собою цілий пласт корисної інформації (в більшості випадків основні характеристики та короткий опис послуги або товару) з повнокольоровими зображеннями і надає повне уявлення про продукцію.

Якісний цікавий каталог можна сміливо вважати ідеальним рішенням для підприємств, асортимент послуг і товарів яких періодично оновлюється. Іншими словами, каталог виконує завдання додаткової торгової точки, де покупці, не виходячи з дому, мають можливість ознайомитись з переліком продукції та їх докладним описом.

Як не крути, але виготовити дійсно якісний і красивий каталог може не кожна компанія. З-за дуже високих вимог до якості готового вироби поліграфічного спосіб цифрового друку не підійде, при цьому варто використовувати лише високоякісний папір і дуже дорогі дизайнерські матеріали для оформлення оригінальної обкладинки.

Друкарня і поліграфія "РВС-Принт" якісно виконає друк поліграфічної продукції в мінімальні терміни за доступною ціною. Друк листівок, каталогів, флаєрів сьогодні стало обов'язковим для кожної поважаючої себе компанії, яка хоче на тривалому періоді нагадувати про себе і рекламувати свою продукцію чи послугу.

Друковані видання дуже важливі в сучасному бізнесі. Жодне ділове захід або промоакція не обходиться без роздачі рекламної продукції партнерам та потенційним споживачам.

Барвисті каталоги не тільки привертають увагу, але і допомагають встановити діловий контакт. Якщо каталог оригінально виконаний, то це може зацікавити партнерів. Тому для того, що б досягти максимального результату від продукції варто звертатися до майстрів своєї справи, які здатні не тільки виконати технічну сторону справи, але і розроблять макет або нададуть рекомендації щодо оформлення виробу.

Компанія "РВС - Принт" пропонує Вам не тільки друк каталогів в Києві, але і попередню підготовчу роботу, тобто створення макета, оформлення внутрішніх сторінок, розміщення зображень та характеристик. Звернувшись до нас, Ви отримаєте справді оригінальну, якісну рекламно - сувенірну продукцію, яка стане потужним двигуном продажів.

Каталог є досить популярним друкованим багатосторінковим виданням, яке найчастіше випускається у м'якій палітурці. Зміст каталогу - це перелік продукції або опис послуг, яке підкріплене зображеннями і текстовим супроводом - характеристикою. Доповненням до видання можуть бути алфавітні покажчики, схеми, таблиці.

Друк каталогів в Києві дуже затребувана, це відмінний спосіб активно реалізувати продукцію, зацікавлювати й залучати споживачів, значно підвищити зручність покупки, опис нових товарів і ін

Якщо ви займаєтеся виготовленням широкого асортименту товарів та їх реалізацією, для того, що б значно розширити територію продажу і число покупців компанія "РВС - Принт" пропонує замовити друк каталогів в Києві. Такі фірмові видання дозволять Вашим старим і новим клієнтам детально ознайомитися з асортиментом, вартістю і характеристиками. Каталоги вважаються дуже важливим інструментом торгівлі, який значно впливає на зростання продажів.

Друк каталогів компанією є кращим засобом донесення рекламної інформації для потенційних партнерів або споживачів. Завдяки каталогу Ви зможете вирішити такі завдання: підвищити рівень продажів, вдало презентувати товар, підвищити просування продукції або послуги, створити впізнаваний імідж компанії.