Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Креативні візитки в Києві

Креативні візитки в КиєвіНа сьогоднішній день існує доволі широкий асортимент візитних карток. Погодьтеся, далеко не всі вони запам'ятовуються. Подивіться в свою кишеню з візитками і реально погляньте скільки з них Ви запам'ятаєте. У підсумку вийде, що Ви запам'ятаєте не стандартну прямокутну візитку, а оригінальну і незвичайну.

Для того, що б потенційним клієнтам запам'яталися саме Ви, пропонуємо виготовлення креативних візиток. Таку візитну картку завжди дуже легко знайти в стопці візиток.

Безсумнівно бізнес є дуже серйозною справою, для того, що б він ріс, приносив прибуток і власне саме ваша компанія запам'ятовувалася, потрібно продумати всі дрібниці. У цій справі важливу роль відіграють візитні картки. Якщо Вас запрошують на світські заходи з певним дрес - кодом, особливо виділиться не вийде, в такому випадку на допомогу прийде креативна візитна картка. Саме цей на перший погляд незначний аксесуар виступає ідеальним інструментом підвищення впізнаваності і рейтингу, а також продажу.

Як відомо зручні і красиві речі дуже швидко стають незамінними в повсякденному житті, теж можна сказати і про візитних картках, які займають небагато місця і є функціональними.

Наша компанія "РВС-Принт" займається виробництвом поліграфічної продукції протягом тривалого часу, в тому числі і креативних візиток. Дизайнери розроблять дизайн майбутньої Вашої візитки з нуля у відповідності з вашими побажаннями. Ми підходимо до поставленого завдання з усім своїм творчим потенціалом, наші дизайнери вигадали оригінальний зовнішній вигляд.

Перед створенням ми ставимо перед собою завдання виготовити не тільки красиву і якісну візитну картку, ми хочемо створити естетично правильну креативну візитку, яка буде не тільки привабливою, але і функціональною.

Креативна візитна картка повинна виражати в собі сутність Вашого бізнесу. Ми створимо саме таку поліграфічну продукцію, яка неодмінно викличе саме такі асоціації, при цьому вона не буде виглядати шаблонно. У нашому портфоліо Ви зможете переглянути наші роботи.

Ви запитаєте, в чому ж полягають відмінності між візитками, які виготовленим компанією "РВС-Принт" від візитних карток, які ми зустрічаємо щодня? в процесі виробництва ми використовуємо тільки якісні матеріали і сучасне устаткування. Завдяки цьому поліграфічна продукція виходить високої якості, а терміни її виготовлення мінімальні. Все це значно допомагає економити час на виробництво, а більшу увагу приділяти зовнішньому вигляду. Якщо все це зібрати докупи, в підсумку вийдуть якісні креативні візитні картки, які неодмінно будуть виділятися і привертати увагу.

Компанія "РВС-Принт" не змусить Вас довго чекати. При замовленні візитних карток Ви отримаєте виготовлені вироби вже через кілька днів. На стадії розробки зовнішнього вигляду візитної картки наші дизайнери розроблять для вас кілька варіацій дизайну. Ми із задоволенням вислухаємо всі ваші побажання і тільки після того, як ви схвалите макет візитки приступимо до виробництва.

Наші фахівці виготовлять для вас креативні візитні картки, так як візитка являє собою не тільки перелік контактної інформації, але і ділової зручний інструмент. Вона займає небагато місце і коштує недорого, саме тому вона є невід'ємним рекламоносієм. При цьому візитна картка буде направлена безпосередньо на ту аудиторію, яку обираєте Ви. Грамотно розроблена креативна візитка буде доносити до потенційного клієнта або партнера всю інформацію про вашу компанію, тому дуже важливо , що б вона виглядала ефектно.