Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк на пластику в Києві

Друк на пластику в КиєвіНа сьогоднішній день вироби з полівінілхлориду дуже широко використовуються в різних сферах нашого життя, що ставить всі традиційні матеріали на другий план.

Завдяки цьому універсальному, пластичному, представницькому і міцного матеріалу стало можливим виготовлення довговічних рекламних конструкцій. Останнім досягненням можна вважати пряму друк на ПВХ і накатку на пластик, що в результаті робить полімерні площині вагомим інструментом у процесі просування Вашого бренду.

Друк на пластику має цілий ряд переваг:

— доступна вартість;

— довговічність (стійкість чорнила становить близько п'яти років);

— у підсумку виходить високу якість зображення;

— можна використовувати як в інтер'єрної так і зовнішньої реклами;

— дуже широкий спектр колірних рішень;

— повна екологічність і відсутність будь-яких шкідливих випарів;

— стійкість до деформацій, УФ - випромінювання, що легко піддається миттю.

Друк на пластику можливо використовувати практично скрізь, де тільки дозволить Ваша фантазія. Це можуть бути невеликі інформаційні таблички і вивіски, вітрини.

Широкоформатний друк на пластику Київ

Завдяки сучасним технологіям друку можливо заощадити кошти і час. Друк на плівці з подальшою накаткою на пластик потроху втрачає свою актуальність, оскільки саме такий спосіб нанесення реклами більш дорогий і вимагає значно більше часу на рівні з прямою печаткою на пластиці.

Технологія УФ-друку забезпечує досить високу якість і оперативність виконання замовлення. Друк на пластику довговічна і не потребує ламінації в порівнянні з плівкою.

Застосування друку на пластиці

— дошки оголошень, вивіски, куточки споживачів;

— інформаційні планшети, офісні таблички;

— промо-стійки, мобільні стенди, промо - палети;

— рекламне оформлення місць продажів і виставкових стендів;

— оформлення ескалаторів, вхідних груп, вітрин;

— брендування торговельного та холодильного обладнання, а також елементів візуальної навігації.

найважливішим перевагою прямого друку є довговічність і екологічність, висока якість. З цих причин у Європі дана технологія відмінно зарекомендувала себе і утримує перші позиції.

Компанія "РВС-Принт" пропонує Вам здійснити пряму друк на ПВХ з застосуванням останніх розробок в області нанесення чорнила, які не вбирають поверхню. Завдяки багаторічному досвіду компанія і прагнення впроваджувати новітні технології ми змогли досягти високої якості друку. Практично завжди вартість на ПВХ розраховується , виходячи з площі вихідного матеріалу, площі нанесення фарби, товщини, обсягу замовлення і терміновості.

Недорога і швидка накатка на пластик

Традиційна недорога накатка на пластик вже дуже давно завоювала багатьох рекламодавців. При порівняно невеликій ціні Ви в результаті отримуєте якісний рекламний носій на дуже міцній основі, який виглядає дуже презентабельно і при правильному використанні прослужить Вам протягом тривалого терміну.

Компанія "РВС-Принт" на ринку поліграфічних послуг вже не перший рік. Ми знаємо, як виготовити якісну продукцію. Ми індивідуально підходимо до кожного нашого клієнта. Асортимент друкованої продукції великий. Компанія "РОС - Принт" із задоволенням виготовить для Вашої компанії рекламну поліграфію на будь-який смак.

Для того, що б замовити друк поліграфії зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: телефони: +38 (044) 454-12-12;+38 (097) 461-12-12; +38 (099) 310-21-20 або поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.