Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк на чашках в Києві

Друк на чашках в КиєвіФотогуртка є недорогим, незабутнім, яскравим і приємним подарунком. На перший погляд — звичайна кружка, але наскільки вона перевтілюється, якщо на ній надрукувати фотографію, логотип. На сьогоднішній день великою популярністю користуються також написи на гуртках. Тому для тих, хто хоче зробити ефектну рекламу або просто запам'ятовується сувенір фотогуртка виручить.

Фотокружку можна вручити людині будь-якого статусу та віку в будь-який час року. Це так сказати, дуже приємний і корисний презент, на якому може розміщуватися Ваша реклама. Оригінальна гуртка-сувенір — це не тільки предмет посуду, але і цікавий, доступний подарунок, а найголовніше - необхідна річ.

Погодьтеся, що у кожного вдома є своя улюблена чашка і не одна, так само свої чашки ми маємо на роботі, в похідній сумці, в машині. Багатьом подобаються незвичайні оригінальні чашки, а кружка приурочена до якого - небудь події (День Народження, День Святого Валентина) буде особливо дорога. Фотогуртка може бути подарована з будь-якого приводу і на абсолютно будь-яку тематику.

Друк на чашках на замовлення Київ

Якщо у вас не вистачає часу на пошуки неординарного подарунка? Тоді ми пропонуємо Вам замовити друк на чашці фотографії, улюбленого зображення, приколу. Незвично, стильно, здорово!

Немає нічого приємніше, після важкого робочого дня потягувати каву або чай з чаші з коханим зображенням. Зовсім не дивно, що сьогодні, гуртки з фотографіями можна сказати побили всі рекорди продажів, так як є найбільш затребуваними подарунковими і рекламними сувенірами.

Завдяки широкому асортименту шаблонів і заготовок, ми зможемо задовольнити будь-які Ваші побажання та запити, вартість друк на чашках стане прийнятною для всіх. Дешевше фоточашки Ви точно не знайдете оригінального сувеніра.

Компанія "РВС - Принт" може здійснити друк зображення на футболках, чашках, тарілках. Ми володіємо сучасним друкарським обладнанням, завдяки чому ми можемо в короткі терміни виготовляти замовлення практично будь-якого обсягу. Наша готова продукція має відмінний дизайн: ексклюзивні гуртки з логотипами або фото, а також іншими будь-якими зображеннями доступні всім і кожному.

У своїй роботі ми маємо справу з різними матеріалами. Прості вироби після нанесення на них зображення легко перетворюються в ексклюзивну продукцію, яка гідна вашої уваги.

Друк на чашках - це найкращий спосіб підкреслити свої погляди і прагнення, а також створити власний стиль неповторний і унікальний.

Гуртки з фотографіями

Індивідуальний подарунок — сувенір для певної особи - це дуже цінно. Унікальні чашки з вітальним написом або фотографією неодмінно стануть цінним подарунком, які зможуть чіпати одержувача до глибини душі.

Відмінна гуртка — завжди доречний приємний подарунок на будь-який привід. Будь-якої людини, навіть самого примхливого можна порадувати таким оригінальним сувеніром, тільки варто ретельно продумати зображення на ньому. Це може бути як сама красива фотографія, так і зображення того, чим людина займається і захоплюється. Наприклад, якщо Ваш друг любить тварин, неодмінно подаруйте йому чашку з чарівною мордочкою улюбленця. Не забудьте додати кілька рядків від себе, е то може бути гарне побажання або прикол.

Гуртки з фотографіями як і інші різновиди друку не змінюють своїх якостей за час дуже тривалої експлуатації, тому прослужать не один рік. Перед тим як замовити друк на чашці надайте свій макет або скористайтеся послугами нашого дизайнера, який із задоволенням, враховуючи всі Ваші побажання, розробить зовнішній вигляд для Вас. Наші дизайнери спеціалізуються на розробці: фірмових логотипів, креативних зображень, святкових написів, різноманітних колажів, зображень.

Якщо Ви ніяк не можете визначитися з зображенням, нічого страшного, наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам. Вони допоможуть і підкажуть, що краще всього підійде до того чи іншого випадку.