Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Цифровий друк Київ

Цифровий друк КиївНа сьогоднішній день великою популярністю користується цифровий друк, як сучасний і актуальний спосіб друку. При цьому не варто застосовувати трудомістку додрукарську підготовку. друк дозволяє віддруковувати необхідні документи прямо з комп'ютера. Завдяки цьому друк здійснюється в короткі терміни і скорочує витрати вкладень.

цифрового друку використовується переважно мінлива друкована форма, яка являє собою спосіб прийняття повторень. Всі ці зміни, які здійснюються в друкарській машинці, керуються тільки комп'ютерною системою. Спосіб кольорового друку незначними тиражами передбачає збій значне скорочення часу на підготовку перед початком роботи, яка вважається найбільш витратною операцією у всьому процесі. Зазначимо, що розмір тиражу жодним чином не впливає на вартість окремого копіювання.

Цифровий вигляд друку допускає виробництво незначних тиражів типографічної продукції. Найпоширенішим і популярним напрямком цифрового друку в усіх цивілізованих країнах — кольорова миттєва друк за запитом.

При цифрового друку досягається висока якість надрукованої продукції, тому вона нічим не поступається офсетного друку. друк може здійснюватися на різних матеріалах, навіть на самоклейці. З її допомогою виготовляється різноманітна поліграфічна продукція: календарі, буклети, листівки, бланки та ін

Переваги цифрового друку:

— можливість вносити зміни в процесі друку;

— відсутність необхідності в додрукарської підготовки і додаткових стратах;

— значно зменшує ризик погіршення якості у процесі підготовки друку.

Сучасні методи друку дозволяють здійснювати виготовлення широкого асортименту типографічної продукції. В результаті застосування новітнього обладнання та раціонального підходу у вирішенні поставлених завдань, цифровий друк в Києві користується популярністю, як в приватному обігу, так і при виробництві журналів, реклам та ін

Якщо Вам раптово потрібна послуга кольорового цифрового друку, але Ви не знаєте куди можна звернутися, тоді пропонуємо Вам скористатись послугами компанії "РОС - Принт". Ми займаємося виготовленням поліграфічної продукції вже не перший рік, маємо коло постійних клієнтів. Наші фахівці знають всі тонкощі і нюанси якісного друку. До того ж ми використовуємо якісні матеріали. Якщо Вам потрібно розробити зовнішній вигляд поліграфічного продукту, наші професійні дизайнери допоможуть Вам.

Розрахунок ціни на цифровий друк Київ залежить від заповнення сторінки. Чим більше наповнюваність сторінок при замовленні, тим вигідніше. Наші ціни Вас приємно здивують. Ми в короткі терміни здійснимо друк поліграфічної продукції будь-якого обсягу, тому можете не переживати за тривалість виконання замовлення.

Для більш детального прорахунку вартості послуги цифрового друку, зверніться до менеджерів компанії "РОС - Принт" зручним для Вас способом:

Наша адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5.

Наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9.

Наші телефони: +38 (044) 454-12-12. Мобільний: +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.

Наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.