Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Трафаретний друк в Києві

Трафаретний друк в КиєвіНарівні із загальними для шовкографії напрямками у виробництві поліграфії — реклама і сувеніри, друк для бізнесу і торгівлі, друк на різних матеріалах - наша компанія "РВС-Принт" виготовляє якісну поліграфічну продукцію.

Трафаретний друк являє собою спосіб відтворення завдяки трафаретом. Трафарет — це друкована форма, крізь яку типографическая фарба проникає на запечатувану поверхню в тих місцях, які повністю відповідають друкуючим елементам.

Трафаретний друк певними фарбами може проводитися на будь-яких матеріалах: на пластику, папері, склі, металі, кераміці, дереві, шкірі, тканини.

Фарби для шовкографії і трафаретного друку відрізняються за типом сполучного: сольвентні фарби на основі розчинників, водні фарби, фарби ультрафіолетового затвердіння, фарби з температурною фіксацією, пластизолі.

Шовкографія є різновидом трафаретного друку, в якій в якості матеріалу для виробництва друкованої форми застосовуються спеціальні нейлонові, поліефірні або металеві сітки малої товщини з дуже високою частотою розташування ниток.

Завдяки технічним особливостям, шовкографія дозволяє друкувати як плоских, так і на циліндричних поверхнях. У підсумку сучасна трафаретний друк використовується не тільки в поліграфії, але і в електронній, текстильної, скляної, автомобільної, керамічної галузях промисловості.

Виділяють як пряму трафаретний друк - безпосередньо на поверхню, що задруковується, так і перекладну, трансферну трафаретний друк - на проміжний носій з подальшим перенесенням на виріб.

Головні особливості трафаретного друку:

— дана друк здійснюється на будь-якій поверхні і практично на будь-яких матеріалах;

— нанесення логотипу, друк на сувенірах, готової продукції, на пакетах, фірмових папок, флешках;

— шовкографія забезпечує яскравість трафаретних фарб і довговічність запечатаних матеріалів, а також стійкість до різних зовнішніх впливів;

— економія при замовленні незначних тиражів;

— виробництво стікерів, етикеток, захисних наклейок, шильдиків;

— накладки на мембранні клавіатури, на панель приладів, друковані плати.

Процес шовкографії в компанії "РОС - Принт"

— послуги трафаретного друку, нанесення шовкографії в Києві, виробництво трафаретів;

— шелкографічеськая друк практично на будь-якій поверхні, на будь-яких матеріалах, готових виробах;

— нанесення шовкографії, друк логотипу на одязі, сувенірах, папках.

Компанія "РВС-Принт" на ринку поліграфічних послуг вже не перший рік. Ми знаємо як виготовити якісну продукцію. Ми індивідуально підходимо до кожного нашого клієнта. Асортимент друкованої продукції великий. Компанія "РОС-Принт" із задоволенням виготовить для Вашої компанії рекламну поліграфію на будь-який смак.

Для того, що б замовити друк поліграфії зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: телефони: +38 (044) 454-12-12 ;+38 (097) 461-12-12; +38 (099) 310-21-20 або поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..