Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк наклейок в Києві

Друк наклейок в КиєвіКомпанія "РВС-Принт" пропонує повноколірний друк практично будь-якої складності, виробництво наклейок та інших рекламних матеріалів у будь-якій кількості.

Компанія "РВС-Принт" знаходиться в Києві і займається виготовленням поліграфічної продукції, у тому числі виготовленням наклейок та етикеток. У нас працюють професіонали своєї справи, які оперативно та якісно виконують свою роботу.

Завдяки сучасному обладнанню ми зможе здійснити для Вас всі види поліграфічних робіт, включаючи друк наклейок. Ми можемо виготовити для Вас наклейки складної форми на плівці високої якості. Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантує якісне виробництво замовний поліграфічної продукції як у маленькому, так і великому тиражі.

Друк наклейок Київ та інші послуги компанії "РОС - Принт"

Наша компанія пропонує Вам друк наклейок недорого для рекламних цілей і застосування їх в інтер'єрі. Це відмінний рекламний носій, який допоможе Вам зробити Вашу компанію популярною і затребуваною. Ми з задоволенням виконаємо друк будь-яких наклейок на глянцевою або матовою плівці із застосуванням клейового складу, який спеціально підбирається для певного замовлення наліпок. Це надає можливість досягати максимальної ефективності застосування колірного стікера.

Наша компанія займається:

— виготовленням прозорих наклейок;

— строкової печаткою етикеток;

— виготовленням стікерів на самоклеючій плівці;

— виготовленням кольорових стікерів;

— виробництвом наклейок повнокольорових довільних форм та розмірів;

— виробництвом широкоформатних наклейок;

— виготовленням голографічних, дзеркальних і об'ємних наклейок, а також печаткою сріблястою або золотий плівці;

— печаткою стікерів на вітрини, транспорт, вікна та ін;

— виробництвом офісних табличок.

Переваги компанії "РОС-Принт"

У процесі виготовлення наша компанія поряд з традиційними рекламними матеріалами застосовує незвичайні різновиди плівки. Ми за Вашим бажанням зможемо виготовити етикетки, стікери, рекламні наклейки.

Наявність сучасного обладнання дозволяє нам здійснювати друк рекламних стікерів дуже високої якості недорого. Ми виготовимо Ваше замовлення в короткі терміни.

Як замовити наклейки?

Якщо Ви хочете замовити друк наклейок Київ ми пропонуємо Вам кілька варіантів, серед яких Ви зможете підібрати найзручніший для себе. Якщо Вам терміново потрібна замовити наклейки, стікери і Ви маєте потребу в якісному виробництві, тоді наша компанія із задоволенням втілить в життя всі побажання замовника.

Компанія "РВС-Принт" на ринку поліграфічних послуг вже не перший рік. Ми знаємо, як виготовити якісну продукцію. Ми індивідуально підходимо до кожного нашого клієнта. Асортимент друкованої продукції великий. Компанія "РОС-Принт" із задоволенням виготовить для Вашої компанії рекламну поліграфію на будь-який смак.

Для того, що б замовити друк наклейок зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: телефони: +38 (044) 454-12-12 ;+38 (097) 461-12-12; +38 (099) 310-21-20 або поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.