Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Широкоформатний друк у Києві

Широкоформатний друк у КиєвіШирокоформатний друк у Києві дуже популярна послуга на сьогоднішній день, цілодобово куди б не глянули нас оточують банера, барвисті постери, рекламні плакати. Головне завдання таких виробів – залучити покупця будь-якою ціною. У багатьох виникає запитання: «де можна замовити дешевше ці вироби?»

Поліграфія «РВС-Принт» вже дуже давно займає стійку позицію на ринку широкоформатних поліграфічних виробів. Потокове виробництво, особлива технологія друку і професійні, досвідчені співробітники забезпечують авторитет компанії. «РВС-Принт» використовує тільки своє високоточне обладнання, Ви можете бути впевнені, що всі терміни робіт будуть дотримуватися.

Сучасна зовнішня реклама це в першу чергу послуга - широкоформатний друк. Широкоформатний друк доступна будь-яких підприємств незалежно від масштабів і сфери діяльності, завдяки використанню спеціалізованих друкуючих пристроїв.

На сьогоднішній день, зовнішня реклама є одним з найефективніших видів реклами, а в барвистому і якісному виконанні, термінова широкоформатний друк підвищує попит на продукцію компанії, покращує репутацію, сприяє підвищенню впізнаваності бренду.

Розтяжки, банера, які виконані таким методом друку, не мають жодних обмежень щодо місця розташування: внутрішні приміщення (рекламні площі, інтер'єри офісів, стенди, місця продажу) так і на екстер'єр (фасади та вулиця).

Широкоформатний друк у Києві це обов'язковий атрибут PR і просування успішної компанії.

«РВС-Принт» спеціалізується на строкової широкоформатного друку в Києві. Ми завжди готові виконати будь-які обсяги замовлення, навіть самі нестандартні та складні. Ми підходимо тим компаніям яким потрібно виконати багатоаспектний креативний проект. Ми гарантуємо найвищу якість продукції та її повну відповідність всіх вказівок та побажань замовника, завдяки великому досвіду співробітників і найсучаснішого устаткування.

Співпрацю з РВС-Принт:

Дуже вигідно – вартість широкоформатного друку в нашій компанії доступна кожному, в тому числі малим компаніям і приватним підприємцям. Крім того, ми практикуємо зниження вартості, антикризові ціни, спеціальні акції, особливі святкові знижки, крім того для великих і постійних клієнтів ми пропонуємо особливі преференції.

Оперативно - термінова широкоформатний друк – реальність у нашому виконанні.

Завдяки виробничим потужностям ми готові реалізувати Ваш проект в самі стислі терміни, при цьому ми ні грама не економимо на якості банерів та іншої друкованої продукції.

Актуально – друкарня «РВС-Принт» застосовує саме технологічне та досконале обладнання, сировину, витратні матеріали та чорнило для того, щоб результат вразив вас своєю ретельністю виконання і естетичністю.

Продуктивно – у нашій компанії працюють висококваліфіковані та досвідчені фахівці своєї справи. Замовляючи у нас широкоформатний друк в Києві, ви можете бути впевнені в її низькій вартості і практичної спрямованості.

Велика різноманітність матеріалів нанесення – вініл, беннерная тканина, полотно і пластик.

Користь і утилітарність – банери, вивіски, перетяжки, штендери, виготовлені широкоформатного печаткою володіють чудовими споживчими характеристиками: стійки до ультрафіолету, стійки до негативних впливів навколишнього середовища, стійкі до підвищеної вологості і снігу, легкі миття та догляду.

Широкоформатний друк банерів в Києві користується великим попитом у підприємств сфери послуг, торгових і виробничих компаній, громадських і некомерційних організацій.