Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк плакатів і постерів у КиєвіОдним з найбільш ефективних способів розвитку бізнесу є рекламування товару або послуги. Є багато способів максимального просування продукту. Одним з них є друк плакатів і постерів. Плакат представляє зображення основної інформації про певний продукт або послугу в форматі А0, А1, А2 і А3. Дизайн плаката повинен бути таким, щоб у кожного клієнта, який подивиться на інформацію, що з'явилася зацікавленість до цього товару. Найбільш поширені форми плакатів, це А2 і А3, а ось постер виготовляється на м'якій основі і набагато менше плаката.

Висококваліфіковані дизайнери нашої компанії вже не раз доводили ефективність реклами плакатами. Вони працюють з графічними програмами, підбирають такі колірні схеми, які притягують увагу потенційних клієнтів до інформації на плакаті. Але наша компанія може виготовити плакати і по дизайну самого замовника.

Детальніше: Друк плакатів і постерів в Києві

Виготовлення мобільних стендівОдним з найефективніших видів реклами є мобільні виставкові стенди. Інтерес організаторів виставок та підприємців до цих стендів пояснюються насамперед, відносно невисокою ціною і простотою їх складання. У рекламному бізнесі конструкції мобільних стендів зайняли в популярності окрему нішу, за успішні рекламні заходи щодо просування товарів і послуг.

Дуже часто мобільні стенди розміщуються поряд з рекламованим товаром або послугою, що значно збільшує їх продажу. Перевага мобільних стендів полягає ще й у тому, що з його допомогою можна швидко і недорого оформити рекламу в будь-якому приміщенні, яка приверне увагу потенційних клієнтів. Обстановка в приміщенні радикально змінитися всього за кілька хвилин, завдяки сучасним мобільним конструкцій.

Детальніше: Виготовлення мобільних стендів

Цифровий друк – про її класифікаціїЗавдяки технічним можливостям цифровий друк, як прогресивну технологію в друкарні можна класифікувати. Познайомимося з його структуризацією. До того моменту поки оцифроване зображення не потрапляє на носій, його можна вважати віртуальним.

На обладнанні, яке має унікальне якість репродукувати зображення прямо в пам'яті обладнання, отримуємо «безконтактний» вид друку, або «динамічний». Незважаючи на трудомісткість даного виду друку технічне забезпечення дозволяє розробити якусь класифікацію, такий спосіб тиражування цифровий друк надає. Є «статична» печатку, в якій відбитки і форми можна змінювати за своїм бажанням, вони не піддаються зміні змінної.

Детальніше: Цифровий друк – про його класифікацію

Широкоформатний друк на сітціШирокоформатний друк реклами на сітці найчастіше використовується в містах, де є великі будинки з потрібним видом фасадів. Іноді такий вид друку використовується для прикриття бракованого фасаду. Але в основному, замовник просто не оплачує бракованої роботи і змушує недобросовісного виконавця її переробити. Іноді такий вид прикраси застосовується для зміни іміджу будівлі, змінивши одне зображення на інше. Але це буває рідко і тільки за передбаченим на це планом.

Широкоформатний друк на сітці отримала найбільше поширення в якості реклами. Виділити потрібну інформацію і найбільш привернути до неї увагу можна тільки за допомогою великих зображень. Дуже часто можна побачити великий рекламний плакат знаходиться біля торгового центру або фірми.

Детальніше: Широкоформатний друк на сітці

Замовити рол ап у КиєвіНаша друкарня приймає замовлення на виготовлення рол ап на сайті друкарні або в телефонному режимі. Рол ап сьогодні використовують на багатьох заходах, на виставках, конференціях, презентаціях, форумах, ділових зустрічах, семінарах, різних урочистостях. Популярність цього виробу пояснюється тим, що його швидко і легко можна зібрати без спеціальних навичок. Конструкція рол ап досить міцна, може прослужити достатньо довго, в складеному вигляді не займає багато місця, її можна перевозити будь-яким транспортом. Цю поліграфічну продукцію можна розділити на кілька видів:

Класичний мобільний стенд, це алюмінієва конструкція типу екрану, оснащена автоматичним пристроєм підмотки полотна. Іноді задіяний пружинний механізм. Рекламний матеріал скручується всередину виробу за принципом кіноекрану.

Детальніше: Замовити рол ап у Києві