Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк рекламних стікерів і наклейокНа сьогоднішній день широку популярність отримала продукція з самоклеючого паперу або плівки. Поліграфія у вигляді стікерів і наклейок дуже зручна у використанні і активно застосовується в різних областях друкованої реклами, в тому числі і оформлення інтер'єрів.

Рекламні наклейки можливо кріпити на будь-яку поверхню, відповідно вашу рекламу зможуть побачити якомога більше потенційних клієнтів. В процесі виготовлення рекламних наклейок застосовують різні технології: цифровий та офсетний друк, широкоформатний друк, тиснення на плівці, шовкографія. А завдяки різноманітним матеріалам можливості друкарні розширюються.

Друк рекламних етикеток є обов'язковою умовою для успішної реалізації товарів і послуг. Погодитися. що проходячи в супермаркеті між полицями з товарами, увагу привертають ті, на які вказують спеціальні стікери або на упаковці яких є додаткові рекламні наклейки.

Детальніше: Друк рекламних стікерів і наклейок

Рекламні плакати та постериНа сьогоднішній день реклама не є розкішшю, це ефективний інструмент просування. Кожен підприємець з досвідом і новачок в цій справі бажає якнайкраще просувати свій бренд, тому вдаються до різноманітних методів рекламування.

Пропонуємо вашій увазі рекламний плакат, формат якого ви вибираєте самі (А3, А2, А1 і А0). На такому поліграфічному виробі можливо розмістити максимум інформації про товар або послугу. Реклама, розміщена на плакаті буде привертати увагу, запам'ятовуватися і мотивувати зробити покупку. Найпоширенішими форматами для рекламних плакатів вважається А3 і А2.

Не менш популярними є рекламні постери, які являють собою плакати меншого розміру, які виготовляють на м'якій основі.

Детальніше: Рекламні плакати і постери

Що таке сублімаційний друк?

У сучасній поліграфії існує багато методів друку, одні методи більш популярні, інші вважають за краще залишатися в тіні, але також надають можливість якісної поліграфії. Деякі методи друку поліграфічних виробів більш універсальні, а деякі використовуються вкрай рідко і призначені для виробництва певної продукції.

< P>тому кожен метод друку можна назвати більшою чи меншою мірою актуальним і затребуваним для виконання певних завдань. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про сублімації, про її переваги та особливості.

Метод друку, при якому нанесення фарби здійснюється на друкарський матеріал завдяки сильному нагріванню фарб - близько 200 градусів - називається сублімаційного печаткою. Фарба глибоко проникає в структуру матеріалу, так як при розколюванні набуває газоподібну форму. Після застигання вона щільно кріпиться на поверхні матеріалу.

Детальніше: Що таке сублімаційний друк?

Можливості сучасної поліграфіїПоліграфічні послуги були актуальні завжди, можна сказати, що початком поліграфії можна назвати року, коли видання малювали вручну. Звичайно ж ранні методи виготовлення поліграфії були дуже обмежені, при цьому попит на такі вироби завжди був великий. З появою спеціального обладнання і удосконаленням технологічного процесу, можливості поліграфії значно збільшилися, завдяки чому ми можемо спостерігати все частіше нестандартні поліграфічні вироби, а оригінальну поліграфію, яка привертає увагу і є ефективним рекламним носієм.

Детальніше: Можливості сучасної поліграфії

Будь-якого роду реклама практично завжди працює на благо компанії. Жодна діяльність сьогодні не може обійтися без рекламування. Звичайно ж різновидів реклами маса, але серед них ви зможете вибрати по своєму бюджету.

Реклама-потужний двигун торгівлі, однак той чи інший вид рекламування робить свій вплив. Приміром, реклама на стовпах - підходить не кожній компанії, а реклама на телебаченні має велике охоплення аудиторії. Ми пропонуємо вам звернути увагу на рекламу за допомогою поліграфічної продукції. Завдяки широкому асортименту поліграфії ви зможете підібрати той варіант, завдяки якому рекламування буде ефективно.

Детальніше: Каталоги та їх роль в рекламі