Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Виготовлення перекидних календарів

Виготовлення перекидних календарівЯк і багато років тому календар є невід'ємним атрибутом кожної людини, незалежно від віку і соціального становища, він працює, навчається або вже заслужено відпочиває. Користуються календарем все, вдома, на роботі, в питанні визначення дня тижня він є незамінним помічником. Сьогодні календар мають всі мобільні телефони, комп'ютери, але друковані календарі не втратили своєї значущості, вони актуальні і затребувані.

Найбільш поширеними є друковані настінні, настільні та кишенькові календарі. Кожен з цих видів має різні форми. Так, настінні календарі можуть бути у формі плакату, перекидного відривного календаря або у формі квартального календаря. Настільні календарі за своєю формою можуть бути у вигляді пірамідки або будиночка.

напередодні нового року багато компаній замовляють друк календарів і використовують їх в якості подарунка для своїх бізнес-клієнтів і партнерів. Найчастіше, це настінні перекидні календарі, які вказують не тільки дні тижня або місяця, але є по своєму зовнішньому вигляду додатковою рекламою. Вітаючи з Новим роком компанія дарує свій фірмовий ексклюзивний календар зі своїм логотипом, ненав'язливо рекламуючи свій бізнес.

Але співробітники компанії РВС-Принт попереджають, щоб ваш календар зайняв гідне місце в офісі вашого клієнта, він повинен бути оформлений більш презентабельно, ніж інші календарі, подаровані цієї компанії. Адже в даний час багато компаній дарують свої фірмові календарі в якості бізнес-сувенір.

Тому, щоб календар прикрашав стіни офісу бізнес партнерів і клієнтів необхідно зробити красивим і оригінальним його дизайн, щоб він ненав'язливо привертав увагу і його заслужено повісили на стінку. Наша компанія зможе виготовити календарі будь-яких видів, починаючи від стандартних за розміром і формою, так і за індивідуальною формою макета. Дизайнери компанії допоможуть обрати найбільш оптимальний варіант календаря саме для вашої компанії.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20, а також вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.