Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Що таке буклет?

Що таке буклет?В даний час жодне підприємство, чим би воно не займалося, виробництвом, торгівлею або обслуговуванням без друкованої рекламної продукції не обходиться. Одним з видів цієї продукції є буклет, який має дуже презентабельний вигляд. Випущений високопрофесійними фахівцями буклет нерідко підноситься в подарунок навіть керівництву потенційної співпраці компанії.

В залежності від цільової аудиторії та інформації, яку несе буклет, створюється макет та оформлення. У створення макета входить підбір паперу, барвистий дизайн, що безсумнівно вплине на його ефективність.

Головним завданням дизайнера, що створює макет буклету полягає в тому, щоб графічний матеріал і розміщена інформація для читача виглядали максимально зручно і візуально виграшно. Копірайтер відбере про діяльність підприємства з усього величезного кількості тексту тільки найважливішу інформацію, яка в кілька словах давала б повну інформацію про товар, послугу та іншої діяльності.

 

Майстра компанії РВС-Принт, які багато років працюють в поліграфії, радять не економити на папері хорошої якості, фарбах і способі друку. Від цього залежить сприйняття тієї інформації, яку несуть буклети своїм потенційним покупцями.

Друкується буклет зазвичай у форматі А4, але іноді застосовують формат А3 і А5. Рекламна друкована продукція стандартного формату, дуже компактна при гарній наповненості і більш структурованому розміщенні інформації.Щоб буклет краще запам'ятовувався і виступав в якості потужного рекламного інструменту необхідно помістити інформацію про компанії, короткий, але змістовний текстовий опис товарів, послуг, їх графічну презентацію і контактні дані. Всю цю розміщену на декількох аркушах інформацію з'єднують, згинаючи по спинці або скріплюючи всі листи. Це і є друк буклетів.

Основними видами буклетів можуть бути з одним фальцом, двома згинами, двухфальцевый буклет, з чотирма згинами.

Буклети діляться на різновиди на ліфлет, аркуш А4, що має два згину і три смуги і євробуклет, визначений для поштової розсилки.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20, а також: м. Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.