Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Терміновий друк каталогів

Терміновий друк каталогівДуже часто в компанію РВС-Принт надходять термінові замовлення на виготовлення каталогів. Наша компанія має сучасне обладнання строкової цифрового друку, щоб швидко, якісно і відносно недорого надрукувати каталоги. Для друкування каталогу у великих обсягах використовується економічний варіант, офсетний спосіб друку. Сьогодні каталоги є одним з найбільш ефективних інструментів маркетингу.

Існуюча конкуренція між компаніями за надання різних послуг або продаж різноманітних товарів вимагає від маркетологів найдієвіших способів виділити свою компанію серед конкурентів. Надрукована в каталозі інформація дає максимальну характеристику послуг, товарів і в цілому про компанії, розкриваючи корисні властивості, достоїнства та переваги перед аналогічними підприємствами. Для клієнта важливим чинником буде оформлення каталогу, буде це простий або презентабельний каталог. Дизайнерськи красиво оформлений каталог неодноразово притягне до себе пильну увагу клієнтів.

 

Як раз терміновий друк каталогів про перелік наданих послуг та продажу готової продукції має прямий вплив на постійних та потенційних клієнтів. Відкриваючи каталог клієнт знайомиться з обширною інформацією про товар або послугу, дізнається позитивні характеристики, плани компанії на майбутнє та інші відомості, які сформують позитивну оцінку діяльності цієї компанії. Дуже часто компанія розміщує свої каталоги в офісах своїх партнерів, тим самим розширюючи зону дії цього рекламного інструменту.

Велику допомогу в продажу товарів допомагають каталоги безпосередньо в місцях їхнього продажу. Буває, що покупець відразу не виявити потрібного товару в магазині, але взявши в руки каталог він зможе підібрати відповідний товар, зробити замовлення і його доставлять через деякий час. Така альтернатива прекрасна як для покупця, якому не потрібно більше шукати потрібну річ, так і для магазину. Наша компанія може запропонувати найрізноманітніші, нестандартні форми каталогів, які презентабельно виглядають на тлі стандартних каталогів конкуруючих компаній. Зробити красивим і незабутнім каталогом допоможуть додаткові обробки тиснення, матове та глянсове ламінування та інші.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20 або р. Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 369-57-69.