Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк штрих-коду

Друк штрих-кодуНа маркування продукції покладається особлива відповідальність, оскільки саме маркування є швидким способом одержання інформації про товар. У цьому питанні важливу роль відіграє і зчитує здатність сканера. Вибір довжини смуг штрих - коду,відстані між ними, кольори - всі ці фактори варто враховувати при його нанесенні на етикетку.

Зазначимо, що сканер зчитує інформацію завдяки лазерному променю, який "пробігає" по поверхні етикетки вздовж світлих і темних смуг. При цьому чим контрастніше фон щодо зображення і тексту, тим краще. У більшості випадків маркування робиться чорно - біла, що забезпечує її 100% читаємість.

Корпоративні акції або великомасштабні рекламні заходи практично неможливі без застосування таких видів поліграфії, як квитки, сертифікати, дисконтні карти, гарантійні талони. Поліграфічна продукція може бути персоналізована завдяки унікальним штрих кодами. Компанія РВС - Принт здійснює друк таких видів штрих - кодів: штрих - код фіксованої довжини, змінної довжини, лінійний штрих - код, рекламний, двомірний, нумерований QR - код.

 

Друкарня "РВС-Принт" пропонує вам замовити друк штрих-кодів на поліграфії в будь-якому розмірі. Ми виготовимо Ваше замовлення в мінімальні терміни.

В процесі друку ми використовуємо тільки якісні матеріали і сучасне устаткування. Ми виготовимо для Вас якісну поліграфію зі штрих - кодом недорого.

Ми завжди намагаємося підібрати для наших клієнтів оптимальне рішення згідно з їх вимогами.

Штрих - код представляє собою закодовану інформацію, яка представлена у вигляді низки чорних і білих смуг. У схемі штрих - код кожному товару присвоюється свій індивідуальний номер, який складається з тринадцяти цифр.

Чому варто використовувати штрих-код:

упорядкування у складському обліку;

зниження рівня пересортиці;

завдяки штрих - коду можна швидко здійснити пошук продукції в базі даних;

прискорення при обробці документації.

Друк штрих-кодів - це важливий етап, так як саме від якості друку залежить чи буде він зчитуватися чи ні. Лінійний штрих-код стає нечитабельним, якщо хоча б один з його штрихів пошкоджений або надрукований неправильно.