Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Офсет - класика друку

Офсет - класика друкуВисока якість друку завжди в моді, тому пропонуємо Вам скористатися офсетом або офсетним друком. Офсетний друк Київ надає хороше відтворення дрібних деталей, відмінну передачу півтонів і звичайно ж високу якість друку.

Якщо ви хочете бути конкурентоспроможними і при цьому вигідно виділятися, пропонуємо Вам замовити друк поліграфії офсетним методом в компанії "РВС-Принт". Вже давно помічено, що грамотно продумана поліграфія може виступати потужним рекламним інструментом, який дозволить рухати Вашу компанію вперед. Поліграфія Київ, виготовлена офсетним методом, що дозволить збільшити попит і продажу, при цьому вона, звичайно ж, повинна бути якісною.

 

Офсетний друк ціна, якої Вас приємно порадує доступна кожному. Компанія "РВС-Принт" пропонує друк поліграфії на будь-який смак і випадок. Ми пропонуємо Вам друк буклетів, флаєрів, візиток, блокнотів, календарів, листівок, листівок, папок, конвертів і щоденників та ін. Наші дизайнери із задоволенням розроблять для Вас корпоративний стиль поліграфії.

Зазначимо, що офсетний друк, а точніше поліграфія, виготовлене цим методом, користується величезною популярністю в зовнішній рекламі. Сюди можна віднести стенди, борди, щити, які розміщують на найбільш видних місцях, і здатних охопити велику аудиторію.

Не дивлячись на велику кількість друкарень в Києві, не всі можуть похвалитися високою якістю друку. Фахівці компанії "РВС-Принт" в процесі друку використовують нове обладнання та якісні матеріали.

Переваги офсетного друку Київ

Найголовніша перевага даного виду друку - це висока якість зображення з хорошою контрастністю та передачею кольору. З'являється можливість друку на різних видах картону, паперу, вінілі, самоклеючій плівці. При даному виді друку відзначається економічність при виготовленні великих і середніх тиражів.

Недоліки офсету

Недоліки офсетного друку полягають у невигідності друку малих тиражів. Так само не вийде виконати термінове замовлення, наприклад, якщо потрібно виготовити тираж за кілька годин - в даному випадку це не вийде.

Зазначимо, що в процесі друку перші аркуші з зображенням не є тиражними, так як друкар при кожному замовленні заново налагоджує гуркіт фарби і поєднання кольорів. Коли обладнання буде приладнані до друку даного тиражу і починається головний етап - друк поліграфії, яка надається замовнику. Після того, як весь тираж віддруковано, його можна розрізати і проводити фінішні роботи (ламінація, фальцювання, тиснениеи ін).

Особливості офсетного друку

Пам'ятайте, що офсет не друкує білою фарбою. Звичайно ж це не є проблемою при друку на папері, а от якщо потрібно білий текст на кольоровий, офсетний друк з таким не впоратися.

Друк на металізованих і синтетичних паперах, а також на самоклейці необхідно робити УФ-фарбами або фолиевыми фарбами. При цьому УФ фарбами користуються деякі друкарні.

Не дивлячись на невеликі недоліки та особливості офсету, даний вид друку є традиційним з-за високої якості друкованої продукції. Тому сміливо звертайтеся в компанію "РВС-Принт" і ми зробимо Вашу поліграфію індивідуальної.