Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Цифровий або офсетний друк в Києві

Цифровий або офсетний друк в Києві

Офсетний друк або цифровий друк, яку вибрати? У даній статті ми хочемо розповісти про відмінності цих двох популярних методів друку.

Отже, цифровий друк здійснюється на кольорових лазерних принтерах. Її перевагою можна назвати оперативність, а також можливість друку малих тиражів.

Зазначимо, що цифрові принтери набагато менше, ніж офсетне обладнання, тому вони часто зустрічаються в офісах. Цифровий друк більш дорожчий. Хотілося б відзначити високу якість друку виробів. Офсетний друк є головним способом друку іміджевої, рекламної, представницької продукції, яка часто має масове поширення.

 

Офсетний друк дуже популярна і затребувана на сьогоднішній день в поліграфії. Вартість якісного офсетного обладнання може доходити до одного мільйона євро. Однак, така висока ціна компенсується досить таки низькою вартістю друку, тому саме офсет вважається найбільш доступним. За словами фахівців, якість друку офсетного обладнання є одним з найкращих на сьогоднішній день.

Разом з цим, значні масштаби виробництва не дозволяють здійснювати друк малих тиражів, саме тому в офсеті мінімальний тираж від однієї тисячі штук, а терміни виготовлення від двох до чотирьох робочих днів.

На офсетному обладнанні здійснюється друк формату А2 і вище і після цього друкована продукція розрізається.

У зв'язку з цим є обмежений вибір паперу, так як вона має влаштувати всіх. Найчастіше використовують крейдований папір, після друку поліграфію ламінують.

Отже, якщо підвести підсумок по офсетного друку можна сказати наступне: висока якість, низька вартість, обмежений вибір паперу, мінімальний тираж від 1000 штук, не оперативний друк, обмежена післядрукована обробка, офсет не можна назвати оперативної печаткою, так як термін виготовлення продукції кілька днів.

Підвівши підсумки, хочемо сказати, що не варто порівнювати цифровий та офсетний друк, це зовсім різні два види тиражування, кожен з яких виконує свої завдання. Відзначимо, що в багатьох компаніях вони відмінно доповнюють один одного. Для тих хто не має часу вникати у всі нюанси кожного виду друку хочемо сказати, що якщо Вам потрібно великі та середні поліграфії, тоді Вам потрібно офсетний друк, а термінові і невеликі тиражі або пробні тиражі великих замовлень - це цифровий друк.

Поліграфія "РВС-Принт" пропонує Вам широкий асортимент поліграфії, а також цифровий, офсетний та широкоформатний друк. Наші фахівці знають всі тонкощі і нюанси якісної поліграфії. Наші дизайнери із задоволенням розроблять зовнішній вид поліграфії індивідуально під кожного клієнта.