Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Де використовується інтер'єрний друк на папері?

Широкоформатний інтер'єрна друкШирокоформатний інтер'єрний друк представляє собою сучасну технологію, яка використовується для оформлення офісних та домашніх, торгових інтер'єрів.

Інтер'єрна друк дозволяє створити барвисті постери, плакати, фотошпалери, афіші, картини та ін Завдяки таким масштабним барвистими виробам можна не тільки прикрасити інтер'єр, але і вигідно виділити певні зони.

Для інтер'єрного друку можна використовувати різні матеріали (плівки, етикетки, сітки). Самим затребуваним варіантом є паперові носії з різними фактурами на поверхні. В даному випадку ціна буде невисока, тому кожен може дозволити собі таку поліграфію. Однак, дуже важливо, щоб щільність і тип паперу були обрані правильно, в такому випадку видрукувані на ній зображення будуть довговічні.

Друк афіш чи плакатів здійснюється на напівглянсової або глянцевому папері, щільністю 150-200 г/кв. метр. При такому варіанті зображення виходить дуже яскравими та проглядаються з дальньої відстані.

Відзначимо, що технологія інтер'єрної друку дозволяє домогтися чіткої деталізації картинки, тому на плакаті з легкістю можна розрізняти дрібні об'єкти, невеликі букви і ін

Для того, що б отримати зображення фотографічної якості можна застосовувати фотопапір достатньої щільності, а особливістю цих матеріалів є наявність певного покриття, завдяки якому чорнило зовсім не вбираються в папір.

У підсумку можна отримати глянсову, напівглянсову або матову поліграфії. Завдяки високій точності передачі кольору, з'являється можливість друку на таких виробах не тільки плакатів та афіш, але і репродукції картин та ін

Тільки уявіть собі, як прикрасить Ваш інтер'єр широкоформатний інтер'єрна поліграфія.

В інтер'єрної друку використовується ще один вид паперу - blueback. Це недорогий матеріал, який ідеально підходить для плакатів, фотошпалер. Поєднання невисокої вартості і довговічність робить дану папір відмінним варіантом при оформленні домашнього інтер'єру.

Інтер'єрний друк здійснюється на вінілових, паперові та флізелінові шпалери. Такі матеріали мають різноманітні текстури і при поєднанні з широкоформатного деталізованої печаткою вони дають привабливий декоративний ефект.

Якщо Вам потрібно, що б матеріал мав водовідштовхувальні властивості, тоді варто вибирати латексну папір. Найчастіше на ній друкують рекламні носії, які призначені для використання в приміщеннях. Така папір застосовується і для рекламних конструкцій з підсвічуванням.

Компанія "РВС-Принт" пропонує Вам друк будь-якої поліграфічної продукції в Києві.