Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Дизайнерський папір та картон в поліграфії

Дизайнерський папір та картон у поліграфіїФахівці компанії РВС-Принт, яка займається поліграфією в Києві вже багато років, в цій невеликій статті познайомить своїх потенційних клієнтів з дизайнерським папером і картоном. Тому що, цей вид спеціального паперу допоможе створити індивідуальний бренд та імідж Вашої компанії. Дизайнерський папір завжди асоціюється і відповідає високим вимогам компанії це, висока якість, надійність і престиж.

Асортимент дизайнерських паперів дуже великий, описати все різноманіття квітів і фактур просто неможливо. Так як кожен вид цієї паперу цікавий по-своєму, то до кожного вибору певного сорту дизайнерського паперу необхідно поставитися з великою увагою. Адже, щоб правильно здійснити завдання проведенням тієї чи іншої акції необхідно правильно вибрати колір і фактуру дизайнерського паперу і картону. Така папір і картон значно відрізняється від масово вживаних паперів.

Дизайнерський папір та картон підрозділяється:

- Фактурна папір, дуже схожа на тканину, фетр, льон, полотно, вельвет, рогожка та інші види фактури, особливо це відчувається при дотику.

- Кольоровий картон, це дуже щільний папір всіляких кольорів і відтінків.

- Папір перламутрова, перлинні переливи якій передають кілька відтінків.

- Папір металік, з ефектом блиску на мерехтливій металізованої поверхні.

- Папір Touche Cover, матовою обробки і дуже гладка на дотик.

Фахівці нашої друкарні стверджують, що дизайнерський папір та картон підходить для будь-яких видів друку. Але при цьому необхідно враховувати, що у кожного виду друку є свої особливості. Так, повнокольорові зображення на дизайнерський папір не наносяться, щоб не втратити краси її текстури або забарвлення. При друку на дизайнерському папері найчастіше використовується одна або дві фарби. Для того, щоб виділити частину зображення або певний елемент у нас застосовується тиснення золотом або застосовуємо інші види додаткової обробки. Використовують дизайнерський папір, перш за все, для виготовлення індивідуальних і ексклюзивних конвертів, для друку буклетів, листівок, листів, запрошень, бирок та етикеток, для журналів та книг обкладинок, подарункової упаковки, для усіх інших матеріалів, що підкреслюють імідж компанії.

Дизайнерський папір відрізняється від звичайного паперу своєю особливою текстурою і різними покриттями, які відчуваються як візуально, так і на дотик. По своїй фактурі, колірній гамі і щільності існує багато різних видів дизайнерських паперів. Колірна гамма найрізноманітніша, починаючи з найбільш благородних відтінків світло-блакитного і білого і закінчуючи перламутровими і металізованими тонами.

Всю друк рекламно-представницької продукції друкують зазвичай на «нестандартному» типі паперу, щоб надати більше інформації ексклюзивності. Це візитки, листівки, конверти, календарі, фірмові бланки та інша продукція. Це необхідно, насамперед, для того, щоб виділитися серед конкурентів, бути «впізнаваним». Вміло підібрана і виготовлена з такого «нестандартного» матеріалу, продукція, здатна вигідно підкреслити імідж і корпоративний стиль компанії. Вона стає своєю виразністю дуже запам'ятовується, купуючи особливий стиль.

Тому з особливою увагою необхідно підходити до вибору паперу. Так для фінансової компанії найбільше підходить «сувора» папір. Залежно від спеціалізації Вашої компанії та корпоративного стилю наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант дизайнерського паперу. Тут все буде враховано, її властивість і особливість при нанесенні фарби. Ви сміливо можете звертатися в нашу компанію, і успішна друк Вашої поліграфічної продукції буде гарантована. Наша адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5.

Наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9.

Наші телефони: +38 (044) 454-12-12. Мобільний: +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.

Наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.