Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк флаєрів у Києві

Звичайна листівка невеликого формату, це і є значна частина флаєрів. У перекладу з англійської слово «flyer» перекладається як листівка. У більшості випадків флаєр є купоном або своєрідним запрошенням, що надає його власникові певні пільги, це відмітна особливість флаєра.

На відміну від буклетів та інформаційних листівок, флаєр виробляється невеликим форматом, що дозволяє з легкістю заховати отриманий купон у внутрішню кишеню. Відносно невисока ціна друку, зручний формат, і, як наслідок, недорогий спосіб для залучення нових клієнтів роблять флаєри відмінним інструментом реклами. Особливо флаєра актуальні коли йдеться про будь-яких масових заходах.

У першу чергу варто розуміти, коли мова йде про виготовленні флаєрів, що флаєр це роздатковий матеріал, тираж флаєрів краще зробити більше ніж достатньо, що б добитися необхідного ефекту. Ось чому для цих цілей краще всього підійде офсетний друк в Києві від компанії «РОС-Принт».

Офсетний друк дозволить недорого виготовляти великі тиражі яскравих і барвистих флаєрів або листівок. Важлива відмітна особливість офсетного друку є те, що знижується вартість одного примірника при збільшенні тиражу. Іншими словами, чим більше тираж, тим нижче вартість одного флаєра або листівки. Остаточна вартість друку так само залежить від розміру флаєра, щільності паперу на якому він друкуватиметься.

Виробництво рекламних флаєрів здійснює наша поліграфія «РВС-Принт». Ми пропонуємо нашим замовникам друк флаєрів на папері щільністю від 80 до 300 г/кв. м. термін виконання замовлення, як правило, не перевищує 3-4 днів. Завдяки практики суміщення в одному тиражі декількох замовлень наших клієнтів з однаковими характеристиками ми можемо істотно знизити ціну на виробництво флаєрів, при незмінно високій якості виконання кожного замовлення.

Вартість виготовлення флаєрів в Києві Ви можете знайти на нашому сайту у відповідному розділі. Крім того, інформацію про вартість флаєра можна уточнити по кожному з вказаних телефонів: +38 (044) 454-12-12. Мобільний: +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20. Або написав Ваш запит на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Друк флаєрів за видами, ділиться на три типи:

— Друк флаєрів стандартного виду здійснюється переважно на крейдованому або офсетному папері стандартного формату. Призначення такої продукції - роздача максимальній кількості людей.

— Іміджевий флаєр друкують зазвичай на особливій дизайнерському папері, він може мати як оригінальну так і стандартну форму. Як правило, така продукція випускається в основному з нагоди відкриття якоїсь виставки.

— Ексклюзивний флаєр — особливий вид листівок. Зазвичай така поліграфічна продукція розписана вручну. Для оформлення зовнішнього вигляду листівки можуть застосовуватися такі техніки, як тиснення, лакування або інкрустація.

Замовити рекламні листівки і замовити рекламні флаєри в нашій поліграфії «РВС-Принт» досить просто, необхідно надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) матеріали для виготовлення флаєра або макет листівки, вказати необхідний тираж і контактні дані. Менеджер компанії звяжеться з Вами для підтвердження заказу та уточнення його характеристик.

Більш детальну інформацію про вартість виготовлення флаєрів виготовлення листівок в Києві, термінах їх виготовлення можна отримати за телефоном +38 (044) 454-12-12. Мобільний: +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.