Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк брошур в Києві

Друк брошур в КиєвіДрукарня "РВС-Принт" пропонує Вам друк брошур та іншої поліграфічної продукції. Все це можна віднести до особливих різновидів рекламної поліграфії, завдяки яким можливо сповіщати потенційних клієнтів про нові товари, акції, послуги. В процесі друку брошур ми застосовуємо одну з найсучасніших машин, яка призначена для повноколірного друку якісної поліграфії.

Якщо Вам потрібно в короткі терміни здійснити друк брошур, ми рекомендуємо скористатися послугою професійної цифрового друку.

На сьогоднішній день брошури є найпоширенішим видом поліграфічної продукції, завдяки якому можливо без великих вкладень ефективно прорекламувати товари або послуги, повідомити про спеціальні пропозиції та дати проведення рекламних акцій. Завдяки брошурами у Вас з'являється чудова можливість знайти нових клієнтів в максимально короткі терміни. Ціна на друк брошур може відрізнятися виходячи зі складності роботи. У компанії "РОС - Принт" Ви зможете замовити як звичні інформаційні буклети, так і цілі брошури - каталоги, які за своєю якістю і розміром з легкістю конкурують з красивими глянцевими журналами.

Рекламні каталоги зазвичай містять повний перелік послуг або продукції, що продається і багато іншого, чим займається Ваша компанія. Такі каталоги, як і буклети вважаються дуже ефективним методом передачі необхідної інформації своїм потенційним або постійним клієнтам. У компанії "РОС - Принт" Ви зможете створити каталоги і брошури різних видів, серед яких можуть бути презентаційні, інформаційні для активного руху торгівлі і залучення уваги до компанії.

На ряду з багатьма іншими друкарнями, ми пропонуємо Вам друк брошур, журналів та іншої поліграфічної продукції за доступними цінами в короткі терміни. Ми висуваємо високі вимоги як технічні, так і естетичні до друку будь-якої поліграфічної продукції. У Вас є унікальна можливість замовити друк брошур різного формату, мають оригінальний дизайн і відрізняються високою якістю, незалежно від тиражу.

Так само ми здійснимо друк брошур на основі Вашого власного дизайну. наші дизайнери із задоволенням вислухають Ваші побажання і розроблять зовнішній вигляд поліграфічного виробу. На вимогу замовника ми зможемо виконати після друкарську обробку: тиснення, ламінування, вирубку, УФ-лакування.

Оформляючи замовлення на друк брошур в компанії "РОС-Принт" Ви можете не сумніватися в якості виробленої продукції.

Брошура може бути декількох видів: навчальна або рекламна. Не залежно від спрямованості вироби, воно в будь-якому разі повинно бути виконано максимально якісно. Така продукція неодмінно виправдає Ваші надії і принесе заплановані результати: відмінно прорекламує продукцію або донесе навчальну інформацію.

Якщо говорити про якість надрукованих брошур, не виключено, що виріб буде виглядати краще журналу. Так що можливості її використання безмежні. Якщо Ви довірили виготовлення брошур нам, Ви не пошкодуєте. Ми неодмінно виправдаємо Ваші результати. Крім цього, наші ціни на друк поліграфічної продукції доступні кожному, хто хоче ефектно прорекламувати себе без великих вкладень. Ми виконаємо Ваше замовлення в короткі терміни.

Компанія "РВС-Принт" займається виготовленням поліграфічної продукції вже не перший рік, тому ми знаємо, як зробити якісну поліграфію, яка сподобається і запам'ятається. Ми цінуємо свою репутацію, а значить і своїх клієнтів, тому до кожного проявляємо індивідуальний підхід, завдяки чому завойовуємо довіру.

Для того, що б замовити друк брошур зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: телефони: +38 (044) 454-12-12 ;+38 (097) 461-12-12; +38 (099) 310-21-20 або поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.