Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк листівок Київ

Друк листівок КиївТака поширена поліграфічна продукція як листівки використовується в самих різних цілях: на презентаціях, для промо — акцій, на виставках, в якості роздаткового рекламного матеріалу.

Рекламна листівка — це ідеальний спосіб в короткому викладі інформації потенційним клієнтам. При розробці дизайну листівки, варто враховувати не тільки її зовнішній вигляд, але і функціональність. Дуже важливо пам'ятати, що оформлення поліграфічної продукції має повністю відповідати фірмовому стилю підприємства, а інформаційний блок на листівці повинен бути лаконічним та вичерпний.

Завдяки рекламних листівок, можливо вирішити відразу кілька завдань, наприклад: інформування одночасно велика кількість людей про нової продукції або послуги; стимулювання реалізації продукції.

Поширення рекламних листівок в людних місцях (торгові центри, метро, площі) неодмінно сприяє широкому охопленню потенційних споживачів. Головна перевага полягає в тому, що якщо людині сподобається листівка він неодмінно розповість про неї своїм знайомим і друзям, то є поширить Вашу рекламу.

Рекламна поліграфічна продукція створює перше враження про Вашу компанію і якщо воно позитивне, то можете не сумніватися Ваш товар буде розкуплений.

Після всього вище сказаного можна підвести підсумок, застосування листівок дуже допомагає заощадити кошти на дорогих способи рекламування і отримати високий коефіцієнт прибутку від рекламної поліграфії.

Ви хочете представити публіці новий товар або запросити на презентацію? Найефективнішим способом буде друк листівок Київ з потрібним текстом і зображенням. Подальше поширення їх на вулицях не займе багато часу, до того ж це заняття можна довірити студентам, які дуже швидко поширює листівки на вулиці або закинутий їх у поштові скриньки. Завдяки листівкам можна привернути увагу до заходу велика кількість зацікавлених споживачів.

Виробництво листівок можна назвати творчим процесом, головною метою якого є створення такої поліграфічної продукції, яка неодмінно б привернула увагу людей.

Іноді підсумок розповсюдження листівок - негативний. На це впливає багато факторів: примусова всовывание листівки в руки, негарна поліграфія. Для того, що б листівка максимально виконувала своє призначення, її варто виготовляти, дотримуючись певні вимоги. Ні в якому разі не варто економити на папері і виконувати чорно-білий друк. Така листівка навіть не буде розглянута і відразу ж відправиться в найближчу урну. Необхідно ретельно продумати інформаційний блок, його розташування на папері і звичайно дизайнерське оформлення. Грамотно розроблена листівка неодмінно принесе позитивний ефект.

Компанія "РВС - Принт" виконає виготовлення листівок в декількох кольорах або повній кольоровій гамі. Все залежить від побажання замовника. Якщо Ви вибрали нас - значить зробили правильний вибір. У цьому Ви зможете переконатися тоді, коли ми надрукуємо Ваше замовлення якісно і оперативно.

Компанія "РВС - Принт" займається виготовленням поліграфічної продукції вже не перший рік. Ми пропонуємо Вам цілий спектр послуг, пов'язаних з розробкою і виготовленням друкованої продукції на плівці та виготовленням поліграфічної продукції.

У нашій компанії працюють професіонали своєї справи. Ми з задоволенням розробимо дизайн Вашої майбутньої реклами або ж здійснимо друк на основі Вашого макета. В процесі друку листівок ми використовуємо якісні матеріали, сучасне устаткування.

Для того, що б зв'язатися з нами пропонуємо Вам вибрати найзручніший спосіб:

— наші телефони: +38 (044) 454-12-12; +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.

— наш адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5.

— наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9.

— наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.