Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Якою має бути візитка ділової людиниЩе кілька років тому візитними картками могли похвалитися тільки ділові люди, при цьому з часом візитки стали обов'язковим аксесуаром практично будь-якої людини.

Якою ж повинна бути візитка, щоб вона привертала увагу, виділялася з "натовпу" і була корисною.

Візитні картки допомагають набувати корисні знайомства, надавати інформацію про власника. Крім цього, візитка може нагадувати про свого власника через якийсь час після зустрічі. У кожної ділової людини є візитниця, де зібрані всі візитні картки, отримані коли.

Детальніше: Якою має бути візитка ділової людини

Що необхідно знати про брошурахПеред тим, як замовити поліграфію в Києві рекомендуємо ознайомитися з характеристиками тієї чи іншої поліграфічної продукції. Це необхідно для того що б грамотно підібрати рекламну поліграфію під Вашу бізнес нішу. Приміром, якщо Вам потрібні рекламні інструменти, тоді пропонуємо вам замовити буклети, флаєри, листівки, а якщо мова йде про іміджевому напрямку, тоді пропонуємо звернути увагу на щоденники, календарі, каталоги.

Що таке брошури? І для чого вони потрібні? Це головна тема даної статті.

Вид поліграфічної продукції за типом багатосторінкової поліграфії - це брошури. Дана поліграфія являє собою багатосторонню виріб, який виконує кілька функцій: іміджеву, рекламну та інформаційну.

Детальніше: Що необхідно знати про брошури

Професійна друкарня в Києві. Цифровий друкЦифровий друк Київ – недорого, якісно, швидко! Вам потрібна термінова висококласна цифровий друк в Києві?

Компанія "РВС-Принт" готова запропонувати своїм замовникам за недорогими цінами повний спектр поліграфічних послуг. Ми готові максимально якісно і точно в строк виконати замовлення будь-якої складності та об'єму.

Друк – це прекрасний спосіб ефективно і дешево просувати свій бізнес. Наші фахівці допоможуть в розробці логотипу та дизайну продукції (флаєри, візитки, календарі, листівки,).

Детальніше: Професійна друкарня в Києві. Цифровий друк

Види і типи цифрового друкуЦифровий друк застосовується коли необхідно терміново виготовити поліграфічну продукцію або потрібен друк малих тиражів.

Одиничні екземпляри або малі тиражі, порівняно недорого здатний виготовити тільки цифровий друк. У даній статті ми розглянемо два основних види цифрового друку.

Основні види цифрового друку:

Листовий цифровий друк. Вся цифровий друк спочатку здійснювалася тільки на листових матеріалах використовувалися при цьому як ексклюзивні матеріали (самоклеющаяся папір, крейдований папір, дизайнерський картон. самоклеюча плівка та інше) так і стандартні.

Детальніше: Види і типи цифрового друку

Профессиональная типография в КиевеКожне місто сучасної України на своїх вулицях оточений інформаційними стендами, плакатами та безліччю рекламних оголошень. З полотен таких рекламних оголошень нам посміхаються зірки естради та кіно, що пропонують ту чи іншу послугу або купити товар. Уздовж кожної дороги стоять білборди які показують тарифні плани операторів стільникового зв'язку з акційними пропозиціями підключитися до мережі за вигідними цінами.

Вікна в торговельно-розважальних комплексах прикрашені плакатами з спеціальними пропозиціями та акціями.

Детальніше: Професійна друкарня в Києві