Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Дизайн каталогу: порядок розробки і секрети успіхуПрагнуть структурувати продукцію великі компанії з широким асортиментом для того, щоб контролювати і оптимізувати продажу.

Через друк каталогів краще презентувати свою продукцію цільової аудиторії флагмани ринку. Дотримуватися серйозних дизайнерських вимог до дизайну даного виду паперового контенту потрібно спочатку, з першого ж етапу створення буклету.

Послідовність розробки успішного каталогу

Детальніше: Дизайн каталогу: порядок розробки і секрети успіху

Продукція широкоформатного друку та сфери її застосуванняБез широкоформатного друку неможливо уявити собі сьогодні виготовлення рекламної продукції. Крім друку постерів і плакатів для зовнішньої реклами, вироблена даним способом, поліграфічна продукція широко використовується в багатьох інших областях.

Застосування широкоформатного друку:

— оформлення інтер'єрів

— реклама

Широкоформатний друк для кожної з цих цілей має свої особливості, пов'язані з масштабами, призначенням продукції, матеріалом виготовлення та умов експлуатації.

Детальніше: Продукція широкоформатного друку та сфери її застосування

Цифровий друк і її класифікаціїОднією з найпоширеніших і затребуваних видів друку на сьогоднішній день можна сміливо назвати - цифровий друк.

Завдяки її технічним особливим можливостям її можна класифікувати. Відрізняється даний вид друку високою якістю застосовуваного обладнання.

"Динамічний" вид друку дозволяє репродукувати зображення, тобто його форму прямо в пам'яті обладнання. Якусь класифікацію дозволяє розробити даний вид друку, з точки зору технічного забезпечення. Це трудомістка робота, але можливість тиражування присутня.

Детальніше: Цифровий друк та його класифікації

Поліграфія оперативного друку в КиєвіДуже великою популярністю сьогодні користуються послуги якісної поліграфії. Поліграфія від провідних друкарень Києва, користується великим попитом як серед приватних осіб так і серед великих компаній України.

саме в Києві-бізнес це спосіб життя найбільш сильно розвинений даний сектор бізнесу. Оперативна поліграфія в Києві в останні п'ять років переживає справжній світанок. Завдяки тому, що з'явилися нові технології в офсетному і цифровому друку настав, справжній золотий вік комерційної поліграфії.

Детальніше: Поліграфія оперативного друку в Києві

Якою має бути візитка ділової людиниЩе кілька років тому візитними картками могли похвалитися тільки ділові люди, при цьому з часом візитки стали обов'язковим аксесуаром практично будь-якої людини.

Якою ж повинна бути візитка, щоб вона привертала увагу, виділялася з "натовпу" і була корисною.

Візитні картки допомагають набувати корисні знайомства, надавати інформацію про власника. Крім цього, візитка може нагадувати про свого власника через якийсь час після зустрічі. У кожної ділової людини є візитниця, де зібрані всі візитні картки, отримані коли.

Детальніше: Якою має бути візитка ділової людини