Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Переваги цифрового друку каталогівДрукарня "РВС-Принт" рекомендує звернути увагу на високий рівень чіткості і якості, яскравості і соковитості фарб при виготовленні каталогу. Фотодрук каталогу в нашій компанії це відмінний варіант для замовника, отримати найвищу швидкість друку каталогу і отримання малотиражної продукції в будь-якому необхідному Вам кількості.

Цифровий друк каталогів це чудова можливість, коли потрібно надрукувати дуже швидко невеликий тираж каталогів для виставки, презентації або незапланованої ділової зустрічі з потенційним партнером або клієнтом.

у виробництві цифрових каталогів використовуються скоби або пружини, вони надають більше солідності і довговічності виробу.

Детальніше: Переваги цифрового друку каталогів

Можливості сучасної поліграфії. Офсетний друк поліграфіїМожливості сучасної поліграфії в Києві. На сьогоднішній день дуже складно уявити сучасний бізнес без поліграфічної продукції. Існування сучасної людини без деяких виробів поліграфії в час розвитку інформаційних технологій і технічного прогресу важко переоцінити.

Вся офісна діяльність будь-якої компанії обов'язково використовує поліграфію: бланки, папки з логотипом, каталоги. Якщо компанія бере участь у виставках або проводить презентацію, вона не зможе обійтися без поліграфічної продукції.

Детальніше: Можливості сучасної поліграфії. Офсетний друк поліграфії

Навіщо потрібні корпоративні видання?Сучасні великі компанії часто замовляють таку послугу як: виготовлення друкованих видань, газет, журналів. Основні читачі даної продукції є співробітники організації. Найважливіша мета подібної друкованої продукції - це максимально зблизити співробітників компанії.

Наприклад, відомий великий банк - замовляє друк газет, і це за словами керівника відділу, дозволяє колегам по роботі краще пізнавати один одного і в результаті більш ефективно працювати і допомагати один одному.

Корпоративні видання

Більшість людей люблять читати, і новини компанії та цікаві факти, за новими послуг, продуктів компанії про її нові звершення буде гарантовано прочитано. Подібні друковані видання залучать до обговорення всіх співробітників. Лояльність працівників буде краще.

Детальніше: Навіщо потрібні корпоративні видання?

Офсетний друк в друкарніОфсетний друк в друкарні в Києві. Питання про правильний вибір способу друку поліграфії дуже часто стає одним з найважливіших, коли мова йде про виготовлення поліграфічної продукції в Києві для банків, магазинів, ресторанів, медичних установ, великих виробництв та інших галузей.

Найпопулярнішим способом сучасної друку є — офсетний друк від "РВС-Принт". Здійснити з технічної точки зору офсетний друк в домашніх умовах неможливо, це дуже трудомісткий і складний процес.

У виробництві друкованої продукції офсетним способом користуються спеціальні два друкованих барабана. На перший барабан встановлена спеціальна форма зі світлочутливим елементом. Для того, щоб отримати необхідний шаблон, частина його буде засвічена.

Детальніше: Офсетний друк в друкарні

Виготовлення щоденників з логотипом компаніїКожна деталь твого робочого столу - повинна бути стильною, красивою і практичною. З чого починається робочий день - звичайно ж з чашки кави та щоденника,в який вносяться плани і завдання на день. Тому щоденники з логотипом компанії стануть відмінний презентом як потенційним клієнтам, так і співробітником фірми.

Компанія РВС-Принт пропонує Ва виготовлення щоденником на замовлення відмінної якості, стильного оформлення, за доступною ціною. Жодна ділова людина на сьогоднішній день не може обійтися без датованого щоденника, так як його життя потребує планування.

Детальніше: Виготовлення щоденників з логотипом компанії